پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14296 3 اردیبهشت 1395 ساعت [ 22:17 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بختیاری‌زاده:داور تحت‌تأثیر جو غالب ورزشگاه سوت زد و پنالتی گرفت!

سرمربی تیم استقلال اهواز گفت: پرسپولیس تیمی است که معرف تمدن ایران است و اتفاقاتی که در پایان بازی رقم خورد در شأن هواداران این تیم نبود.

بختیاری‌زاده:داور تحت‌تأثیر جو غالب ورزشگاه سوت زد و پنالتی گرفت!

سرمربی تیم استقلال اهواز گفت: پرسپولیس تیمی است که معرف تمدن ایران است و اتفاقاتی که در پایان بازی رقم خورد در شأن هواداران این تیم نبود.

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، سیاوش بختیاری‌زاده، سرمربی تیم استقلال اهواز پس از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس ضمن انتقاد شدید از داوری مسابقه در مورد اتفاقات رخ داده در این بازی گفت: واقعاً متأسفم که چنین صحنه‌هایی را در بازی امروز شاهد بودیم. پرسپولیس یکی از تیم‌های بزرگ فوتبال کشور ماست و تمدن ایرانی را معرفی می‌کند. واقعا در شأن هواداران این تیم نبود که این‌گونه عمل کنند! ما بهترین زمان بازی را برای جبران گل‌های خورده به‌خاطر حرکات تماشاگران از دست دادیم.

وی ادامه داد: در اینکه پرسپولیس تیم خوبی است و کاملا آماده است شکی نیست،  اما این  تیم در کل این فصل به هیچ تیمی به قدر استقلال اهواز موقعیت خطرناک نداده بود. همان‌طور که دیدید بچه‌های ما واقعاً خوب فوتبال بازی کردند و شش یا هفت موقعیت برای گلزنی داشتیم، اما شرایط به نوعی برنامه‌ریزی شده بود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال اهواز گفت: این حق طبیعی ما بود که در جایی که می‌خواهیم بازی کنیم، اما به‌نظر من همه چیز برنامه‌ریزی شده بود. دیدید که تماشاگران در جایگاه ما نشسته بودند و یا اتفاقاتی که در روبه‌روی جایگاه افتاد تا چه اندازه زشت بود. البته من در مورد داوری هم بحث دارم. داور بازی تحت‌تأثیر جو غالب استادیوم سوت زد و پنالتی گرفت! به‌نظر من پنالتی پرسپولیس مشکوک بود.

بختیاری‌زاده عنوان کرد:‌ تمرکز تیم ما گرفته شد و من و بازیکنانم به‌هیچ وجه تمرکز نداشتیم. البته جا دارد از مأموران نیروی انتظامی و گارد حفاظتی تشکر کنم که واقعاً امروز اذیت شدند. به‌هر حال این پیروزی را به تماشاگران پرسپولیس تبریک می‌گویم و امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی در استادیوم‌های‌مان نباشیم. برقراری امنیت استادیوم در فضای بین‌الملل بسیار مهم است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت