خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / عکس های ناراحت کننده از سنگ پرانی های اهواز و صدمات وارده به هواداران

عکس های ناراحت کننده از سنگ پرانی های اهواز و صدمات وارده به هواداران

عکس های ناراحت کننده از سنگ پرانی های اهواز و صدمات وارده به هواداران

تیم پرسپولیس در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال در حالی استقلال اهواز را شکست داد که در پایان این دیدار جنجال بسیار زیادی به پا شد.

تیفوسی به گزارش وبسایت نود، یک مسابقه دیگر لیگ در مراکز استان ها برگزار شد و با اتفاقات تاسف بار و چندین زخمی و مصدوم به کار خود پایان داد.

همین دو هفته پیش بود که تصاویر متاثرکننده از ورزشگاه تختی انزلی و بازی پرسپولیس و ملوان را منتشر کردیم و پرسیدیم کی قرار است به این وضعیت رسیدگی شود و به جای تماشای فوتبال زمین مسابقه تبدیل به زمین جنگ نشود.

چرا باید سنگ و چوب و سایر وسایل پرت شدنی به راحتی در ورزشگاه ها قابل دسترسی باشد و بازی ها در بالاترین سطح لیگ بدون امنیت جانی برگزار شود؟

اگر پاسخ مسئولان گیلان و انزلی نبود چاره و کنار آمدن با شرایط ورزشگاه پیر انزلی است پاسخ مسئولان شورای تامین استان خوزستان که با اصرار بی دلیل خود اجازه برگزاری مسابقه پرسپولیس و استقلال اهواز در ورزشگاه غدیر را ندادند چیست؟

یک نفر بینی اش شکسته، یکی بالای گیج‌گاهش آسیب دیده، آرنج یکی دیگر آسیب دیده، یک لیدر هم بی‌هوش شده و چندین و چند مصدوم دیگر. اگر یک نفر از این همه تماشاگر که صدمه دیده اند جان خود را از دست داده بود چه کسی پاسخگو بود؟ غیر از این است که ورزشگاه محل برگزاری بازی های رسمی باید دارای شرایط حداقلی استاندارد باشد؟ کسب نتیجه و موفقیت در یک بازی به هر قیمتی و بازی با جان انسان ها؟

تصاویر را تماشا کنید:

 

 

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *