پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14397 5 اردیبهشت 1395 ساعت [ 1:18 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بارسلونا 6 خیخون 0 ؛سوارز 4 گل دیگر زد !!!

بارسلونا با درخشش سوارز موفق شد مقابل اسپورتینگ خیخون به یک پیروزی پرگل دست یابد تا جایگاه خودش در صدر جدول را حفظ کند.

بارسلونا 6 خیخون 0 ؛سوارز 4 گل دیگر زد !!!

سایت تیفوسی :به گزارش وبسایت نود، هفته سی و پنج لالیگا با دیدار تیم های بارسلونا و اسپورتینگ خیخون در ساعت ۲۳ پیگیری شد.

بارسلونا که با توجه به پیروزی رئال مادرید و اتلتیکومادرید به پیروزی نیاز داشت بازی را هجومی آغاز کرد و پس از خلق چند موقعیت خوب در دقیقه ۱۲ روی اشتباه دروازه بان خیخون با ضربه سر مسی به گل رسید.

برخلاف انتظارات بازی در ادامه متعادل تر دنبال شد و بارسا نتوانست موقعیت های بیشتری خلق کند. تیم میزبان در دقایق پایانی نیمه نخست صاحب یک فرصت مناسب شد اما دروازه بان خیخون با مهار ضربه نیمار مانع از باز شدن دروازه شد تا نیمه نخست با همان یک گل به پایان برسد.

نیمه دوم با به بازی آمدن آلوز به جای سرجی روبرتو آغاز شد. بارسا این نیمه را هجومی آغاز کرد و سرانجام در دقیقه ۶۳ روی پاس اینیستا و ضربه سوارز به گل دوم دست یافت تا انریکه بازی را با آرامش بیشتری دنبال کند.

تیم میزبان در دقیقه ۷۳ به دلیل خطای هند بازیکن حریف صاحب یک ضربه پنالتی شد که سوارز آن را به گل تبدیل کرد. بارسا تنها ۴ دقیقه بعد بار دیگر به دلیل خطا روی نیمار یک ضربه پنالتی مشکوک بدست آورد تا سوارز با گل کردن آن هت تریکش را تکمیل کند.

شب بد خخیون با پنالتی سوم و دو اخطاره شدن مدافعش تکمیل شد تا این بار نوبت نیمار باشد که از روی نقطه پنالتی گلزنی کند. این پایان کار نبود و سوارز در دقیقه ۸۸ روی حرکت خوب مسی و با یک ضربه زیبا موفق شد گل چهارم خودش را وارد دروازه خیخون کند تا برای دومین بار در سه روز اخیر در یک بازی چهار بار گلزنی کرده باشد.

این بازی در نهایت با برتری ۶ گله بارسلونا به اتمام رسید تا با ۸۲ امتیاز جایگاه خودشان در صدر جدول را پس بگیرند.

Barcelona 6-0 Sporting Gijon: Suarez scores four in rout

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت