پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14415 5 اردیبهشت 1395 ساعت [ 12:42 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فن‌خال: انتظار دارم فصل بعد هم سرمربی من‌یونایتد باشم

سرمربی هلندی شیاطین سرخ پس از رساندن تیمش به فینال جام حذفی انگلیس تأکید کرد که خودش را شایسته یک فصل دیگر مربیگری در اولدترافورد می‌داند.

فن‌خال: انتظار دارم فصل بعد هم سرمربی من‌یونایتد باشم

سرمربی هلندی شیاطین سرخ پس از رساندن تیمش به فینال جام حذفی انگلیس تأکید کرد که خودش را شایسته یک فصل دیگر مربیگری در اولدترافورد می‌داند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیز فن‌خال پس از پیروزی 2 بر یک تیمش برابر اورتون در بازی نخست از مرحله نیمه نهایی جام حذفی انگلیس که منجر به صعود شیاطین سرخ به فینال رقابت‌ها شد، به تمجید از روحیه مردانش پرداخت و آن را باورنکردنی توصیف کرد. او همچنین اشاره‌ای به شانس خود برای ادامه دادن به کارش به عنوان سرمربی من‌یونایتد در فصل آینده داشت.

فن‌خال که تیمش اکنون در رده پنجم جدول لیگ برتر انگلیس است، در پاسخ به این سؤال خبرنگاران که قهرمانی در جام حذفی برای پیشرفت تیم او در فصل آینده اهمیت خواهد داشت، گفت: فعلاً به اتفاقاتی که قرار است بعد از این تورنمنت رخ دهد، فکر نمی‌کنم، چون ما در زمان حال زندگی می‌کنیم. برای آینده من باید با دستیارانم و دیگر مسئولان باشگاه صحبت کنم.

سرمربی هلندی شیاطین سرخ در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا انتظار دارد فصل آینده هم در اولدترافورد باشد؟ اظهار داشت: بله، اما شما مدام در حال تکرار چیزی هستید که من همیشه گفته‌ام. این یک خبر جدید نیست، پس لازم نیست آن را یادداشت کنید.

آیا قهرمانی تیمش در جام حذفی حتی با وجود ناکامی آن برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا آنقدر بزرگ هست که فن‌خال 64 ساله و مردانش بتوانند ادعا کنند فصل موفقی داشته‌اند؟ او که قرارداد کنونی‌اش با منچستریونایتد تابستان سال آینده به پایان می‌رسد، در پاسخ به این پرسش گفت: من نباید در این باره قضاوت کنم، بلکه این کار وظیفه اعضای هیئت مدیره باشگاه است.

سرمربی پیشین تیم‌های بارسلونا و بایرن‌مونیخ سپس بر شایستگی تیمش برای کسب پیروزی برابر اورتون تأکید داشت و گفت: فکر می‌کنم که در نیمه اول ما تیم برتر میدان بودیم. در نیمه اول گل زدیم و موقعیت‌های گلزنی بیشتری داشتیم، اگرچه می‌توانسیم بهتر از این بازی را تمام کنیم. در نیمه دوم فکر می‌‌کنم که داور روند بازی را تغییر داد. باید بگویم پنالتی که داور برای اورتون گرفت، درست بود و من در این باره بحثی ندارم اما من درباره صحنه‌های 50-50 که به سود ما نبودند بحث می‌کنم. زمانی که شما در عرض 10 یا 15 دقیقه چند بار چنین تصمیماتی را اتخاذ می‌کنید، قطعاً بر روند بازی تأثیر می‌گذارید. بعد از آنکه اسمالینگ در دقیقه 76 گل به خودی زد و بازی مساوی شد، همه روحیه بازیکنان ما را دیدند، روحیه‌ای که باورنکردنی بود. ما دوباره به بازی برگشتیم و سپس آنتونی مارسیال یک گل عالی به ثمر رساند. خوش‌شانس بودیم که در دقیقه آخر گل زدیم اما پیروزی حق‌مان بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت