خانه / خبرهای فوتبال خارجی / جبرئیل سیسه سنگالی DJ شد !!!

جبرئیل سیسه سنگالی DJ شد !!!

جبرئیل سیسه سنگالی DJ شد !!!

مهاجم سنگالی پیشین تیم فوتبال لیورپول، شغلی را برای دوران پس از آویزان کردن کفش‌های خود انتخاب کرده است که هیچ شباهتی به حرفه قبلی او ندارد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه میرر، جبرئیل سیسه هیچ وقت برای فوتبال بازی کردن ساخته نشده بود. اشتباه نکنید! او بازیکنی طراز بالا بود و گل‌های زیادی هم در دوران حضورش در تیم‌های اوسر، مارسی و پاناتینایکوس به‌ثمر رساند و شاید بیش از آنها به‌خاطر دوران درخشان حضورش در لیورپول که در 82 بازی 24 گل زد در یادها مانده است.

او همچنین یکی از آن پنالتی‌زن‌های لیورپول در فینال معروف استانبول (لیگ قهرمانان سال 2005) بود. با تمام این‌ها اما همیشه چیزی درمورد سیسه وجود داشت که نشان می‌داد او برای حرفه‌ای غیر از فوتبال بازی کردن ساخته شده است.

حالا آن فرضیه به اثبات رسیده است، چرا که مهاجم پیشین قرمزپوشان مرسی‌ساید برخلاف بسیاری از همکاران قبلی‌اش به جای ماندن در مستطیل سبز به سراغ شغلی رفته است که هیچ شباهت و ربطی به حرفه قبلی او ندارد. وی که چند سال پیش کفش‌هایش را آویزان کرد، فاش کرده که قرار است در یک کنسرت که هفته جاری در پاریس برگزار می‌شود، نقش دی‌جی را برای یکی از خوانندگان آمریکایی ایفا کند.

سیسه در صفحه توئیترش نوشته است، من این افتخار را دارم که اعلام کنم قرار است در بخش اول این کنسرت، مسئولیت تنظیم موسیقی را برعهده بگیرم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *