خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / پرویز مظلومی: نگفته‌ام تماشاگران استقلال از کسی خط گرفته‌اند

پرویز مظلومی: نگفته‌ام تماشاگران استقلال از کسی خط گرفته‌اند

پرویز مظلومی: نگفته‌ام تماشاگران استقلال از کسی خط گرفته‌اند

سرمربی تیم فوتبال استقلال اظهارات منتسب به وی مبنی بر اینکه تماشاگران استقلال در دیدار برابر فولاد خط گرفته بودند تا شعار بدهند را تکذیب کرد و گفت: هرگز چنین صحبت هایی را مطرح نکرده‌ام.

سایت تیفوسی :پرویز مظلومی در گفتگو باخبرنگار مهر، در مورد اظهار نظر منتسب به خودش پیرامون اینکه شعار دهنده های بعد از بازی با فولاد خط گرفته بودند گفت: من قبل و بعد از دیدار با فولاد در نشست خبری مصاحبه کرده‌ام و بعد از آن با هیچ رسانه ای گفتگو نداشته‌ام.

مظلومی افزود: اینها صحبت ها و حرف های من نیست، بنده در مورد شعار تماشاگران حرفی نزده‌ام. تاکید می کنم که تنها قبل و بعد از بازی ها مصاحبه می‌کنم.

وی در ادامه تاکید کرد: با توجه به حساسیت بازی‌ها از رسانه ها خواهش می کنم بین دو بازی توقع مصاحبه نداشته باشند. با این حال از همه رسانه‌ها سپاسگزارم.

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و فولاد خوزستان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر که با برتری 3 بر صفر آبی پوشان تهرانی به پایان رسید برخی تماشاگران استقلال علیه سرپرست این باشگاه شعارهایی سردادند و خواستار جدایی وی شدند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *