پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14444 5 اردیبهشت 1395 ساعت [ 17:06 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بنگستون: خوشحالم آن خاطره تلخ را از ذهن هواداران پاک کردم

مهاجم پرسپولیس با بیان اینکه انگیزه‌ام بیشتر از قبل شده و دوست دارم گل‌های بیشتری به ثمر برسانم، اتفاقات رخ داده در اهواز را عجیب توصیف کرد.

بنگستون: خوشحالم آن خاطره تلخ را از ذهن هواداران پاک کردم

مهاجم پرسپولیس با بیان اینکه انگیزه‌ام بیشتر از قبل شده و دوست دارم گل‌های بیشتری به ثمر برسانم، اتفاقات رخ داده در اهواز را عجیب توصیف کرد.

سایت تیفوسی :به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، جری بنسون باز هم زننده گل‌های حساسی برای پرسپولیس بود تا نشان دهد چارچوب دروازه را خیلی خوب می‌شناسد. مهاجم هندوراسی پرسپولیس در 6 بازی در ترکیب ثابت تیمش بوده و جالب اینکه سرخپوشان در همه این بازی‌ها برنده میدان بوده‌اند. با دو گلی که بنسون در دیدار با استقلال اهواز به ثمر رساند توانست آمار بهترین گلزن خارجی لیگ  را تا اینجای فصل به خود اختصاص دهد.

بنسون در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم به سوالات پاسخ داد.

تسنیم: از اتفاقات حاشیه‌ای دیدار با استقلال اهواز شروع کنیم.

صحنه‌های عجیبی را در اهواز دیدم و فکر نمی‌کنم در فوتبال حرفه‌ای این اتفاقات جایی داشته باشد. متاسفانه از قبل از بازی شرایط  را برای ما سخت کردند اما خوشحالم که این بازی بسیار سخت را بردیم تا همچنان در صدر جدول بمانیم.

تسنیم: استقلال اهواز حریف آسانی بود اما جوی که بوجود آمد باعث شد بازی خیلی پیچیده شود، همین طور است؟

با توجه به اتفاقاتی که قبل از بازی رخ داد شرایط در بازی خیلی سخت و پیچیده شد. خیلی مهم بود که این بازی را بریم و همه تلاش کردیم این اتفاق رخ دهد. فکر کنم این یکی از سخت‌ترین و مهم‌ترین بازی‌هایی بود که با موفقیت پشت‌ سر گذاشتیم.

تسنیم: با دو گلی که در این بازی به ثمر رساندی حالا بهترین گلزن خارجی لیگ هستی.

از این بابت راضی و خوشحالم. وقتی با گل‌هایم باعث خوشحالی هواداران می‌شوم انگیزه و تلاشم برای ادامه بازی‌ها بیشتر می‌شود. دوست دارم گل‌های بیشتری برای پرسپولیس به ثمر برسانم و اگر بیشتر بازی کنم حتما باز هم گل خواهم زد.

تسنیم: فکر می‌کنی پرسپولیس بتواند قهرمان لیگ شود؟

همه ما تلاش می‌کنیم که این اتفاق رخ دهد. تا اینجای کار خیلی خوب عمل کرده‌ایم و حالا فقط 9 امتیاز دیگر می‌خواهیم تا قهرمان شویم.

تسنیم: هواداران پرسپولیس در شبکه‌های اجتماعی خیلی از تو تعریف و تمجید می‌کنند، در این مورد صحبتی داری؟

هواداران همیشه به من محبت دارند. وقتی در بازی با سایپا آن اتفاق رخ داد و من از زمین اخراج شدم دنبال فرصتی بودم تا آن خاطره تلخ را از ذهن هواداران پاک کنم و خوشحالم که در بازی با استقلال اهواز توانستم نقش کوچکی در پیروزی تیمم داشته باشم.

تسنیم: فصل بعد تو را در پرسپولیس خواهیم دید؟

قراردادم با پرسپولیس در ماه می (اردیبهشت) به اتمام می‌رسد و هنوز نمی‌دانم چه پیش خواهد آمد. مدیر برنامه‌هایم در این مورد با باشگاه صحبت خواهد کرد و در صورت توافق در پرسپولیس خواهم ماند. دوست دارم این اتفاق رخ دهد و در پرسپولیس بمانم.

تسنیم: از تیم‌های دیگر هم پیشنهاد داری؟

مدیریت این موضوع مربوط به مدیربرنامه‌هایم است. الان زمان صحبت کردن در این مورد نیست و من همه تمرکز خود را روی 3 بازی که پیش‌رو داریم گذاشته‌ام. جدا از این مسئله اصلا حرفه‌ای نیست وقتی من با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارم صحبت پیشنهاد تیم‌های دیگری را مطرح کنم.

تسنیم: از زندگی در ایران راضی هستی؟

فرهنگ اینجا با فرهنگ ما تفاوت زیادی دارد. اگر قرار به ماندن در پرسپولیس باشد مشکلی برای زندگی در ایران ندارم اما خانواده‌ام نتوانستند در ایران بمانند و راهی هندوراس شدند.

تسنیم: چرا خانواده‌ات از ایران رفتند؟

آلودگی هوای تهران باعث شد پسرم مدت زیادی بیمار شود. او چون سن و سال کمی دارد نتوانست در اینجا دوام بیاورد اما خودم مشکلی با آب‌وهوای ایران ندارم. اگر در ایران ماندنی شوم خانواده‌ام هر چند وقت یکبار به ایران خواهند آمد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت