خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / دایی:متاسفانه همه پیشکسوتان پرسپولیس علیه من جبهه گرفتند ؛پرسپولیس شانس نخست قهرمانی است

دایی:متاسفانه همه پیشکسوتان پرسپولیس علیه من جبهه گرفتند ؛پرسپولیس شانس نخست قهرمانی است

دایی:متاسفانه همه پیشکسوتان پرسپولیس علیه من جبهه گرفتند ؛پرسپولیس شانس نخست قهرمانی است

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: با توجه به نتایج به دست آمده تنها ۳ تیم برای قهرمانی مانده‌اند و پرسپولیس شانس نخست قهرمانی است و در بازی پایانی نیز استقلال با ما بازی دارد و باید بدانند بازی سختی مقابل ما دارند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، علی دایی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: بازی خوبی را شاهد بودیم و به غیر از 15 دقیقه ابتدایی در سایر دقایق حاکم بر بازی بودیم.

وی افزود: در نیمه دوم تیم برتر بودیم و بی دقتی کرده‌ایم و در 2 بازی گذشته لیاقت 3 امتیاز داشتیم و تساوی در این دیدار به در هیچ یک از دو تیم نبود و تماشاگران از بازی هر دو تیم لذت بردند.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم درباره قضاوت داور در این دیدار خاطرنشان کرد: نارضایتی هر دو تیم عملکرد داور را مشخص می‌کند و در بسیاری از صحنه‌های این دیدار سرعت بازی را گرفت، داور باید با قاضی و تبریزی یکسان عمل می‌کرد و اگر قرار است اخطار داده شود باید به هر دو تیم به مساوات قضاوت شود.

وی در پاسخ به سوالی درباره سرنوشت تیم قهرمان تصریح کرد: با توجه به نتایج به دست آمده تنها 3 تیم برای قهرمانی مانده‌اند و پرسپولیس شانس نخست قهرمانی است و در بازی پایانی نیز استقلال با ما بازی دارد و باید بدانند بازی سختی مقابل ما دارند.

دایی در پاسخ به سوالی درباره جایگاه تیمش در پایان فصل بیان کرد: ما 3 بازی دیگر داریم و همه تلاشمان  را برای برد انجام می‌دهیم و در 2 دیدار سخت مقابل نمایندگان ایران در آسیا باید پیروز میدان می شدیم؛ البته تیم ما با توجه به داشته‌هایمان عملکرد خوبی داشته و امیدواریم به رتبه چهارم جدول برسیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره مصاحبه برخی از بازیکنانش درباره مسائل مالی باشگاه گفت: بازیکنان ما دروغ نمی‌گویند و 50 درصد قراردادی که گرفته‌ایم شاید 20 درصد قرار دیگر تیم‌ها شود، البته علاقه به اعتراض ندارم و تا پایان فصل با قدرت بازی می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم اظهار داشت: بازیکنانمان تحت فشار هستند و به جز مدیرعامل تیم و برخی از اعضای هیئت مدیره هیچ حمایتی نداشته‌ایم و من مالک باشگاهی نمی‌بینم و زمان گفتن بسیاری از سخن‌ها نیست و باید دانست تیمی موفق است که همه عوامل آن همسو باشند و بنده مدت زمان بسیاری موسوی را ندیده‌ام و ایشان تعصبی بر این تیم ندارد.

دایی در پاسخ به سوالی درباره مطالباتش از تیم پرسپولیس و جلسه وکیل ایشان با طاهری افزود: وکیل من با طاهری جلسه‌ای نداشته و تا کنون حدود 13 نامه رسمی از سوی سازمان لیگ و اداره مالیاتی داده‌ایم که متاسفانه جوابگو نیستند و این در حالی است که امسال از بهترین سال‌های مالی پرسپولیس بوده و بالای 60 درصد قرارداد و مطالبات فصل گذشته را گرفته‌اند.

وی گفت: برای کسی که برای تیم زحمت کشیده رفتار درستی نکردند و متاسفانه همه پیشکسوتان پرسپولیس علیه من جبهه گرفتند که طارمی، کفشگری و عالیشاه بازیکن نیستند و امروز این بازیکنان مهره‌های کلیدی تیم هستند و کسانی که چنین صحبت‌هایی را می‌کنند از جنس فوتبال نبوده و در این راه خاک نخورده، دست و پایشان نشکسته و کسانی هستند که پشت میز می نشینند و به میزی دل بسته‌اند که برای آن‌ها نمی‌ماند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *