خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / ادعای روزنامه آلمانی ،هوملس با قراردادی 4 ساله به بایرن می رود

ادعای روزنامه آلمانی ،هوملس با قراردادی 4 ساله به بایرن می رود

ادعای روزنامه آلمانی ،هوملس با قراردادی 4 ساله به بایرن می رود

یک نشریه آلمانی اعلام کرد که کاپیتان بورسیا دورتموند به جمع باواریایی‌ها بازخواهد گشت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه «بیلد» آلمان در شماره امروز (دوشنبه) خود مدعی شد که هوملس قصد ترک دورتموند در پایان فصل جاری و بازگشت به بایرن مونیخ را دارد. مدافع 27 ساله دورتموند اخیراً در اظهارنظری گفته بود که باید تصمیم مهمی بگیرد و به جدایی‌اش از این تیم در تابستان پیش‌رو اشاره کرده بود. او در توضیح گفته بود که هدفش قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست و همین شایعه پیوستنش به تیمی بزرگ را مطرح کرد.

متس هوملس فوتبال خود را در سن شش سالگی از باشگاه بایرن مونیخ آغاز کرد و از سال 2006 فوتبال حرفه‌ای‌اش را از تیم دوم بایرن مونیخ شروع و یک سال پس از آن به تیم اصلی بایرن مونیخ راه یافت. هوملس که در جمع باواریایی‌ها تنها یک بازی انجام داد، بین سال‌های 2008 تا 2009 به‌طور قرضی به بورسیا دورتموند پیوست و پس از آن با قرارادی رسمی در این تیم ماندگار شد.

براساس گزارش این روزنامه آلمانی، بایرن مونیخ پیشنهادی چهار ساله با دستمزد سالیانه 10 میلیون یورو به هوملس داده است. همین روزنامه فاش کرد که بایرن برای راضی کردن دورتموند برای موافقت با جدایی هوملس 30 میلیون یورو هم به این باشگاه پرداخت خواهد کرد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *