پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14472 6 اردیبهشت 1395 ساعت [ 13:05 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بوفون: قهرمانی امسال خاص خواهد بود

کاپیتان بانوی پیر که سهم ویژه‌ای در پیروزی ارزشمند تیمش در خانه فیورنتینا داشت، می‌گوید قهرمانی که تیمش در آستانه کسب آن قرار دارد، یک قهرمانی خاص خواهد بود.

بوفون: قهرمانی امسال خاص خواهد بود

کاپیتان بانوی پیر که سهم ویژه‌ای در پیروزی ارزشمند تیمش در خانه فیورنتینا داشت، می‌گوید قهرمانی که تیمش در آستانه کسب آن قرار دارد، یک قهرمانی خاص خواهد بود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، جان لوئیجی بوفون که شب گذشته (یکشنبه) با مهار یک ضربه پنالتی دیرهنگام نگذاشت یوونتوس پیروزی 2 بر یک خود را با تساوی عوض کند، پس از نزدیک‌تر شدن بانوی‌پیر به پنجمین اسکودتوی متوالی‌اش با اشاره به پنالتی که در وقت‌های تلف شده نیمه دوم از نیکلا کالینیچ گرفت، گفت: عجیب است. دو سال پیش هم من در جنوا حرکتی مشابه انجام دادم، پس فکر می‌کنم که دو مهار پنالتی سرنوشت‌ساز داشته‌ام. من فکر می‌کنم این اسکودتو به‌اندازه اسکودتویی که پنج فصل پیش بردیم، زیباست. پیروزی‌‌مان برابر فیورنتینا قدرت ما را از نظر فنی و شخصیت نشان داد. ما هرگز نمی‌خواهیم تسلیم شویم و همچنان می‌خواهیم به حیرت‌زده کردن مردم ادامه دهیم. چه جوان باشیم چه پا به سن گذاشته، ما همیشه برای حریف‌مان احترام قائلیم.

یوونتوس امشب (دوشنبه) می‌تواند قهرمان سری A شود اگر رم رده سومی در آخرین بازی از هفته سی‌و‌پنجم رقابت‌ها میهمانش ناپولی رده دومی را متوقف کند.

بوفون که تیمش در حال حاضر با ناپولی رده دومی 12 امتیاز فاصله دارد، ادامه داد: ما قبلاً هم حین تماشا تلویزیون قهرمان سری A‌ شده‌ایم. آن دفعه من و چیرو فرارا روی کاناپه خانه دل‌پیرو داشتیم تلویزیون تماشا می‌کردیم. من در دوران بازیگری‌ام 9 بار اسکودتو را برده‌ام و یک بار هم قهرمان سری B شده‌ام که آن را هم خیلی دوست دارم.

یووه در شرایطی در شُرف کسب قهرمانی قرار دارد که فصل را فاجعه‌آمیز آغاز کرد اما این تیم از ماه اکتبر سال گذشته در هیچ از یک 25 بازی که تا به امروز در سری A انجام داده نباخته و تنها یک بار تن به تساوی بدون گل (در خانه بولونیا) داده است.

بوفون تأکید کرد: لحظه‌ای که نقطه عطف واقعی این فصل ما شکل گرفت، دقیقه 95 بازی‌مان برابر تورینو بود. آن لحظه اعتمادبه‌نفس ما به‌شدت بالا رفت و شروع به رسیدن به غیرممکن‌ترین اهداف کردیم. باید شکست می‌خوردیم و متواضع می‌شدیم تا تیم‌مان دوباره متحد شود. این فصل در لیگ قهرمانان ما به‌اندازه کافی بی‌رحم نبودیم مثل بازی برابر سویا در مرحله گروهی که موقعیت‌های فراوانی از دست دادیم. خشم حذف شدن از لیگ قهرمانان به ما برای گرفتن نتایجی بهتر در این رقابت‌ها در فصل آینده کمک خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت