خانه / خبرهای فوتبال خارجی / رانیری:به قهرمانی خوشبینم اما تاتنهام تا آخر خواهد جنگید

رانیری:به قهرمانی خوشبینم اما تاتنهام تا آخر خواهد جنگید

رانیری:به قهرمانی خوشبینم اما تاتنهام تا آخر خواهد جنگید

سرمربی ایتالیایی لسترسیتی پس از پیروزی قاطع تیمش برابر سوانزی گفت که به قهرمانی تیمش در این فصل از لیگ برتر خوشبین است اما فکر نمی‌کند که نزدیک‌ترین رقیب تیمش تا زمانی که شانس داشته باشد، پا پس بکشد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لسترسیتی سی‌و‌پنجمین هفته از لیگ برتر را در غیاب برترین مهاجمش، جیمی واردی با کسب یک پیروزی قاطع خانگی برابر سوانزی پشت سر گذاشت و این تیم ولزی را با نتیجه 4 بر صفر شکست داد.

با این پیروزی روباه‌ها 76 امتیازی شده و فاصله خود را با تاتنهام رده دومی در فاصله سه هفته به پایان لیگ به هشت امتیاز افزایش دادند، هر چند که سفیدپوشان لندن امروز (دوشنبه) میزبان وست‌بروموویچ هستند.

کلودیو رانیری، سرمربی لسترسیتی در واکنش به پیروزی قاطع تیمش برابر سوانزی و شانس آن برای کسب عنوان قهرمانی گفت: ما خوشبین هستیم اما هنوز کارمان آسان نیست چون به نظر من تاتنهام می‌تواند تمام بازی‌های بعدی‌اش را ببرد. در طول هفته زمانی که بازیکنانم را در حال تمرین می‌دیدم، خوشحال بودند چون آنها واقعاً خوب تمرین می‌کنند. بدون جیمی، بازیکنان من بیشتر از حد معمول به خودشان فشار آوردند. من قبل از بازی به آنها گفتم ما تا الان یک فصل رؤیایی داشته‌ایم، حالا این رؤیا را به حقیقت مبدل کنید. حالا وقت آن است که با تمام توان به خودمان فشار بیاوریم. ما نمی‌توانیم افسوس چیزی را بخوریم.

لسترسیتی در غیاب برترین گلزن خود، باز هم چهار گل زد که دو گل از آنها را لئوناردو اویوآ به ثمر رساند تا رانیری بتواند پاسخ آن دسته از کسانی که به موفقیت روباه‌ها در نبود واردی شک داشتن را بدهد.

رانیری گفت: این پیروزی برای من خیلی مهم است چون همه می‌خواستند واکنش ما را به نبود جیمی واردی ببینند و به نظر خودم که ما واکنشی عالی نشان دادیم. من از عملکرد لئوناردو واقعاً راضی‌ام چون او دو گل زد، حمله می‌کرد و در دفاع هم شرکت داشت. آفرین به او!

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *