خانه / خبرهای فوتبال خارجی / ریاض محرز بازیکن الجزایری بهترین بازیکن فصل 2015-16 لیگ برتر از نگاه اتحادیه فوتبالیست های حرفه ای

ریاض محرز بازیکن الجزایری بهترین بازیکن فصل 2015-16 لیگ برتر از نگاه اتحادیه فوتبالیست های حرفه ای

ریاض محرز بازیکن الجزایری بهترین بازیکن فصل 2015-16 لیگ برتر از نگاه اتحادیه فوتبالیست های حرفه ای

بال الجزایری لسترسیتی از سوی اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای انگلیس (PFA) به‌عنوان بهترین بازیکن سال لیگ برتر انتخاب شد.

ریاض محرز

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ریاض محرز در رقابت با هری کین از تاتنهام و دو هم‌تیمی خود یعنی جیمی واردی و اِن‌گولو کانته عنوان بهترین بازیکن سال 2016 لیگ برتر انگلیس را به انتخاب اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای از آن خود کرد. در رقابت برای کسب این عنوان واردی دوم و کین سوم شدند.

بال الجزایری روباه‌ها در فصل اخیر عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته و با به‌ثمر رساندن 17 گل و دادن 11 پاس گل به هم‌تیمی‌هایش نقش ویژه‌ای در قرار گرفتن لسترسیتی در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر داشته است.

محرز پس از کسب جایزه خود در این مراسم که در شهر لندن برگزار شد، گفت: این فوق‌العاده خاص است، چون بازیکنان به من رأی داده‌اند و این نشان می‌دهد که آنها عملکرد فوق‌العاده من را در این فصل دیده‌اند و به‌همین خاطر خوشحالم. بدون هم‌تیمی‌هایم نمی‌توانستم به این عنوان دست پیدا کنم. ما در زمین براداران یکدیگر هستیم و همین نقطه قوت ماست.

وی افزود: حتی اگر گاهی اوقات خوب نباشیم، می‌دانیم که در زمین به‌خاطر هم‌تیمی‌های‌مان می‌دویدم و تلاش می‌کنیم. این راز موفقیت ما در لسترسیتی است.

به این ترتیب ریاض محرز 25 ساله تبدیل به نخستین بازیکن تاریخ باشگاه لسترسیتی و البته اولین بازیکن آفریقایی شد که عنوان بهترین بازیکن سال اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای را از آن خود کرده است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *