پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14484 6 اردیبهشت 1395 ساعت [ 13:31 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ونگر: نگرانم رده چهارم را هم از دست بدهیم

سرمربی فرانسوی آرسنال پس از متوقف شدن تیمش برابر ساندرلند اعتراف کرد نگران آن است که شاگردانش پس از فرصت قهرمانی، سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده را هم از دست بدهند.

ونگر: نگرانم رده چهارم را هم از دست بدهیم

سرمربی فرانسوی آرسنال پس از متوقف شدن تیمش برابر ساندرلند اعتراف کرد نگران آن است که شاگردانش پس از فرصت قهرمانی، سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده را هم از دست بدهند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، آرسن ونگر پس از تساوی بدون گل تیمش در خانه ساندرلند پایین جدولی که جایگاه توپچی‌ها را در مربع قدرت لیگ برتر انگلیس و سهمیه آنها در لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده را به خطر انداخت، اعتراف کرد نگران آن است که تیمش در سه هفته پایانی فصل از جمع چهار تیم بالای جدول خارج شود.

ونگر که تیمش اکنون منچستریونایتد رده پنجمی را با یک بازی کمتر در فاصله پنج امتیازی خود می‌بیند، در پاسخ به این سؤال که آیا نگران از دست دادن سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده است؟ گفت: بله، البته. برای ما ماندن در چهار رده بالای جدول بسیار مهم است و نگرانش هستیم، چون این یک مبارزه است. در حال حاضر لیگ برتر به دو دسته تقسیم شده است: یک دسته تیم‌هایی هستند که بازی‌ها را آسان‌تر می‌گیرند و شما ترجیح می‌دهید که برابر آنها بازی کنید. منظورم تیم‌هایی هستند که جای‌ آنها در جدول امن است و به دنبال کسب سهمیه رقابت‌های اروپایی هم نیستند. دسته دوم اما تیم‌هایی هستند که در هفته‌های پایانی چیزی برای از دست دادن یا به دست آوردن دارند، تیم‌هایی که در تلاش برای فرار از سقوط هستند. بازی برابر این تیم‌ها خیلی فرق می‌کند.

سرمربی توپچی‌ها ادامه داد: این وضعیت ناراحت کننده است، چون هدف ما قهرمانی بود و این واقعیت که نمی‌توانیم قهرمان شویم، بدون شک تلخ برای ما مانند بسیار از تیم‌های دیگر تلخ است. تیمی مانند ساندرلند آماده است تا پای جان بجنگد و تا پایان 90 دقیقه هرگز تسلیم نمی‌شود. ساندرلند بازی را با کمی اضطراب آغاز کرد و ما باید از وضعیت استفاده می‌کردیم اما نتوانستیم و البته خودتان می‌دانید که در عرض سه روز دو بازی انجام دادن می‌تواند انرژی‌تان را تحلیل ببرد و در نیمه دوم این همان اتفاقی بود که برای ما رخ داد و بازی به مراتب برای‌مان سخت‌تر شد.

ونگر که تیمش برای سومین بار در چهار بازی اخیر خود مساوی کرد، تأکید کرد: تساوی بدون گل برابر ساندرلند نتیجه‌ای نبود که ما می‌خواستیم. ما آمده بودیم تا بازی را ببریم، پس نتیجه خوبی نگرفته‌ایم. با این حال باید این بازی را کنار بگذاریم و روی بازی بعدی‌مان تمرکز کنیم. این تمام کاری است که می‌توانیم انجام دهیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت