خانه / اخبار فوتبال ایران / جزئیات تازه از سفر تیم ستارگان جهان در خرداد 95 به تهران

جزئیات تازه از سفر تیم ستارگان جهان در خرداد 95 به تهران

جزئیات تازه از سفر تیم ستارگان جهان در خرداد 95 به تهران

نزدیک شدن به تاریخ سفر ستارگان جهان به ایران و مهم شدن خبرها در این باره و توجه  فوتبال دوستان به این موضوع  بد ندیدیم با رئیس کمیته بین الملل باشگاه هنرمندان که رابط اصلی ماجراست گفت و گویی کوتاه داشته باشیم.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، با ناتان قبادی رئیس کمیته بین الملل باشگاه هنرمندان تماس گرفتیم و وی در این باره گفت:« سفر تیم ستارگان به ایران قطعی شده و قرارداد هم امضا شده است. همانطور که سایت نود هم قبلا خبر داده بود آمدن بازیکنانی چون دل پیرو،رائول گونزالس، خاویر زانتی، فنیستلروی ،پیرس ، ماتراتزی ، دکو ،فیگو  و روبرتو کارلوس قطعی شده است. البته لیست نهایی را بعدا اعلام می کنیم.»

وی ادامه می دهد:« موضوع مهمی که باید به آن اشاره کنم این است که باید جامعه ورزش کشور در این کار سهیم شوند و حضور ستارگان جهان در تهران کاری است که همه در ان سهیم هستند و قرار نیست به اسم شخص خاص یا گروهی خاص ثبت شود.  هدف  انجام  یک بازی در  ایران و لذت  بردن از حضور بزرگان فوتبال در ایران است. به رخ کشیدن  مهمان  نوازی ایرانیان و امنیت  کشور عزیزمان ایران باعث می شود که در آینده نه در زمینه فوتبال  بلکه  همه ورزشها و حتی  صنعت گردشگری  شاهد رونق باشیم و اینکه مردم جهان با اطمینان به تهران سفر کنند. همکاری همه ورزش دوستان و مسئولین مرتبط در وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال، برای به وجود آوردن شرایط مناسب برای سفر ستارگان به ایران لازم است.»

وی در پایان گفت:« سه شنبه هفته آینده دیداری با روبرتو کارلوس  سفیر باشگاه رئال مادرید در مورد سفر باشگاه هنرمندان و یک بازی دوستانه در مادرید، خواهم داشت که قرار است تابستان امسال برگزار شود.»

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *