پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14498 6 اردیبهشت 1395 ساعت [ 21:55 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تکذیب مصاحبه علیرضا منصوریان: من فقط سرمربی نفت تهرانم نه بازیکن مظلومی

علیرضا منصوریان، روز پنجشنبه بازی مهمی مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی دارد.

تکذیب مصاحبه علیرضا منصوریان: من فقط سرمربی نفت تهرانم نه بازیکن مظلومی

علیرضا منصوریان، روز پنجشنبه بازی مهمی مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی دارد.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، منصوریان به خاطر سابقه استقلالی بودنش حالا تحت فشار است و البته روز پنجشنبه می تواند با شکست دادن پرسپولیس، راه را برای بازگشت استقلال به صدرجدول باز کند و اینکه اگر استقلال بتواند سایپا را شکست دهد، با پرسپولیس هم امتیاز می شود و می تواند به قهرمانی امیدوار باشد. حتی اگر بازی پرسپولیس و نفت هم مساوی شود، امیدهای استقلال برای گرفتن پرسپولیس بیشتر می شود. پرسپولیس پس از نفت باید در تبریز به مصاف گسترش فولاد برود. در هر حال  امروز گفت و گویی از منصوریان منتشر شد که وی در آن گفته بود از امروز بازیکن مظلومی است. با وی تماس گرفتیم تا بدانیم که وی چنین چیزی گفته است یا نه.

امروز گفت و گویی از تو منتشر شد که در آن گفته بودی بازیکن مظلومی هستی…

من مخلص آقای مظلومی هستم. همه می دانند که من بیست و یک سال پیش شاگرد آقایان پورحیدرى و مظلومى بودم اما امروز من سرباز و بازیکن مظلومی نیستم.

در هر حال همه تو را استقلالی می دانند…

من بازیکن استقلال بوده ام و برای این تیم عرق ریخته ام اما تفکر حرفه ای دارم و حالا سرمربی نفت تهران هستم.بی تعارف بگویم که در حال حاضر ابرو و اعتبار خودم و بازیکنان نفت از همه چیز برایم مهم تر است.من فصل پیش استقلال را رفت و برگشت بردم. امسال هم در بازی برگشت استقلال را شکست دادیم. همه علیرضا منصوریان را می شناسند.

مطمئنا شما دنبال سهمیه هم هستید…

بله، با نتیجه ای که در بازی سیاه جامگان و تراکتورسازی اتفاق افتاد شانس ما برای گرفتن سهمیه همچنان وجود دارد. نفت در صورت موفقیت در سه بازى آینده بطور حتم می تواند سهمیه بگیرد.

ولی حالا نفت در جای حساسی قرار گرفته و می تواند سرنوشت قهرمانی و استقلال و پرسپولیس را مشخص کند…

واقعیت این است که در این زمان و در هفته ٢٨ در مسیر قهرمانى تاثیر گذار هستیم. باز هم تاکید می کنم اینکه من یک استقلالى متعصب هستم را  منکر نمی شوم ولى در سال گذشته و امسال هیچ رحمى به استقلال و پرسپولیس نکردیم و از این پس هم با تمام وجود براى اعتبار و ابروى خودمون می جنگیم ، در روزاى سخت سال ٩۴-٩۵ هرگز غیرت بازیکنان نفت را فراموش نمی کنم. ما وضعیت مالی بسیار بدی داشتیم و همه می دانند اما همه ایستاده ایم تا سهمیه آسیا را بگیریم.اما بدانید که سرنوشت قهرمان لیگ را ما رقم می زنیم. استقلال تهران،‌استقلال خوزستان و پرسپولیس مدعیان اصلی قهرمانی هستند و مطمئنا بازی پرسپولیس و نفت در تعیین قهرمانی تاثیرگذار است.

روی برخی بازیکنان مثل بیرانوند و وحید امیری فشار مشابهی مثل شماست. مثلا در صفحه اینستاگرام بیرانوند، هواداران پرسپولیس از وی خواسته اند تا یکی دو گل بخورد…

بیرانوند خوب می داند که چقدر این بازی در آینده اش سرنوشت ساز است. او با تمام وجود از دروازه نفت حفاظت کند.امروز هم مصاحبه کرده بود و نکات لازم را گفته بود. وحید امیری و دیگر بازیکنان روز بازی با پرسپولیس کم نمی گذارند. ما برای گرفتن سهمیه می جنگیم. بازی ما مقابل پرسپولیس تاریخی است و اگر بتوانیم سه امتیاز بازی را بگیریم هم سهیمه می گیریم و هم اینکه پاسخ همه شایعات و سناریوها را می دهیم

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت