خانه / خبرهای فوتبال خارجی / واردی از بازی لسترسیتی مقابل من‌یونایتد محروم شد
vardi

واردی از بازی لسترسیتی مقابل من‌یونایتد محروم شد

واردی از بازی لسترسیتی مقابل من‌یونایتد محروم شد

مهاجم گلزن روباه‌ها به‌دلیل اضافه شدن یک جلسه به محرومیتش قادر به همراهی این تیم در بازی مقابل شیاطین سرخ نخواهد بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جیمی واردی در جریان بازی یکشنبه هفته گذشته لسترسیتی برابر وستهام که به تساوی 2 – 2 انجامید، در نیمه دوم به‌دلیل انجام حرکتی که به‌تصور داور تمارض در محوطه جریمه حریف بود، کارت زرد دومش را گرفت و اخراج شد. او پس از این اتفاق به سمت جان موس، داور بازی رفت و به‌شدت به وی اعتراض و پرخاش کرد. پس از این ماجرا بود که کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس، مهاجم گلزن روباه‌ها را به‌دلیل رفتار ناشایستش در بازی مقابل وستهام با یک جلسه محرومیت جریمه کرد تا این بازیکن دیدار با سوانزی را از دست بدهد.

حالا کمیسیون تنظیم مقررات مستقل اتحادیه فوتبال انگلیس تصمیم گرفته است تا این بازیکن را به‌دلیل رفتار نامناسبش در بازی مقابل وستهام، برای یک جلسه بیشتر محروم کند و این بدین معناست که برترین گلزن روباه‌ها بازی حساس یکشنبه تیمش در خانه منچستریونایتد را از دست می‌دهد. مهاجم 29 ساله لسترسیتی که در این فصل لیگ برتر 22 گل به‌ثمر رسانده است، همچنین 10 هزار پوند جریمه نقدی شد.

لسترسیتی در حال حاضر با 76 امتیاز صدرنشین لیگ برتر است و در سه بازی باقیمانده خود تنها به سه امتیاز نیاز دارد تا به قهرمانی لیگ برتر برسد. سه بازی آخر شاگردان کلودیو رانیری در خانه منچستریونایتد، میزبانی از اورتون و تقابل با چلسی در استمفوردبریج خواهد بود

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *