خانه / خبرهای فوتبال خارجی / رم قرارداد توتی را برای یک فصل دیگر تمدید می‌کند
totti

رم قرارداد توتی را برای یک فصل دیگر تمدید می‌کند

رم قرارداد توتی را برای یک فصل دیگر تمدید می‌کند

رسانه‌های ایتالیایی از تغییر موضع باشگاه رم در مورد آینده کاپیتان کهنه‌کار این تیم خبر دادند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، گروهی از رسانه‌های ایتالیایی ادعا کرده‌اند که موضع باشگاه رم درباره آینده فرانچسکو توتی تغییر کرده است و این باشگاه قصد دارد قرارداد کاپیتان 39 ساله خود که تا پیش از گفته می‌شد در پایان فصل المپیکو را ترک می‌کند، برای یک فصل دیگر تمدید کند.

آینده توتی از زمان بازگشت لوچانو اسپالتی به کادر فنی رم در هاله‌ای از ابهام قرار داشته که دلیل آن نارضایتی کاپیتان ایتالیایی تیم از کم بودن زمان حضورش در میدان و تأکید سرمربی تیم به عدم شایستگی توتی برای حضور بیشتر در ترکیب جالوروسی بوده است. این اختلاف، بازتاب گسترده‌ای داشت و حتی رئیس باشگاه را مجاب به میانجیگری میان کاپیتان و سرمربی تیم کرد هرچند که او هم به توتی پیشنهاد داد در پایان فصل کفش‌هایش را آویزان کند و در یک پست مدیریتی در باشگاه فعالیت داشته باشد.

با این حال توتی موضع قبلی خود برای ادامه دادن به دوران بازیگری‌اش را حفظ کرد و نشان داد که قصد بازنشسته شدن ندارد. اکنون سایت کالچومرکاتووب ایتالیا گزارش کرده است که قرارداد توتی برای یک سال دیگر تمدید می‌شود و او بعد از 40 سالگی‌اش هم به دوران حضور خود در المپیکو ادامه می‌دهد.

ظاهراً بازی‌‌های تحسین‌برانگیز اخیر توتی و تأثیر حیاتی که او در رقم خوردن پیروزی تیمش در دو سه هفته اخیر سری A داشت، مسئولان باشگاه را ترغیب کرده است که یک فصل دیگر به کاپیتان خود اعتماد کنند. کالچومرکاتووب نوشته است که انتظار می‌رود ظرف چند روز آینده باشگاه رم با انتشار بیانیه‌ای رسمی خبر تمدید شدن قرارداد توتی برای یک سال دیگر که قطعاً آخرین سال دوران بازیگری‌ او خواهد بود را اعلام کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *