کد خبر : 14540 7 اردیبهشت 1395 ساعت [ 20:04 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

درخشان: احساس کردم اگر نباشم توپ‌های بازیکنان گل می‌شود!

سرمربی مستعفی خونه‌به‌خونه گفت: طبیعی نیست که در هر بازی تیم ما موقعیت‌ها یکی پس از دیگری از دست می‌رفت و حتی پنالتی‌ها گل نمی‌شد.

درخشان: احساس کردم اگر نباشم توپ‌های بازیکنان گل می‌شود!

سرمربی مستعفی خونه‌به‌خونه گفت: طبیعی نیست که در هر بازی تیم ما موقعیت‌ها یکی پس از دیگری از دست می‌رفت و حتی پنالتی‌ها گل نمی‌شد.

سایت تیفوسی :حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد دلیل استعفایش از سرمربیگری تیم لیگ یکی خونه‌به‌خونه گفت: این تصمیم را به این دلیل گرفتم که احساس کردم حتما دلیلی وجود دارد که در هر بازی بازیکنان ما موقعیت‌های زیادی را از دست می‌دهند و این موضوع از نظر من نمی‌تواند چندان عادی باشد.

وی ادامه داد: احساس من این است که مشکل تیم نشستن من روی نیمکت است و شاید اگر من نباشم موقعیت‌ها توسط بازیکنان به گل تبدیل شود.

درخشان در واکنش به این سوال که آیا این احساس در او وجود دارد که برخی بازیکنان خونه‌به‌خونه با مربیان قبلی تیم‌شان در ارتباط هستند و به این دلیل از فرصت‌های گلزنی خود استفاده نمی‌کنند، یادآور شد: نمی‌خواهم به این شکل حرف خودم را بزنم. فقط به این جمله بسنده می‌کنم که شاید نبود من روی نیمکت خونه‌به‌خونه شاید باعث شود فرصت‌های متعدد گلزنی از دست نرود. برای من طبیعی نیست که در یک بازی بیش از 5 فرصت مسلم گلزنی از دست برود یا دو پنالتی را از دست بدهیم. به هر حال شاید به صلاح تیم این بود که من استعفا دهم و از این تیم جدا شوم.

سرمربی مستعفی خونه‌به‌خونه در مورد اینکه آیا علی کریمی در کار او دخالت می‌کرد یا نه، خاطرنشان کرد: کریمی به هیچ عنوان در مسائل فنی دخالت نمی‌کرد و اتفاقا از او ممنون هستیم که در  کنار تیم حاضر می‌شد تا همه روحیه بگیرند. این را هم اضافه کنم که در لیگ یک مسائل فنی هیچ نقشی ندارند و خیلی مسائل دیگر در نتیجه‌گیری تیم‌ها دخیل است و مربیانی مثل من در این فضا نمی‌توانیم کار کنیم.

درخشان درباره جانشین خود در تیم خونه‌به‌خونه گفت: فکر نمی‌کنم در این بازی فردی جانشین من شود و بهتر است دستیاران کار خود را ادامه دهند. ضمن اینکه سرمربی جدید در 3 بازی کاری نمی‌تواند انجام دهد. دلم روشن است که تیم خونه‌به‌خونه به لیگ برتر صعود می‌کند چون واقعا حیف است تیمی با این کیفیت و بازیکنان خوب نتواند راهی لیگ برتر شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت