خانه / اخبار فوتبال ایران / محرومیت هواداران استقلال اهواز از حضور در تمام مسابقات

محرومیت هواداران استقلال اهواز از حضور در تمام مسابقات

محرومیت هواداران استقلال اهواز از حضور در تمام مسابقات

کمیته انضباطی آرای خود را درباره تیم‌های مختلف لیگ برتری صادر کرد و دستور به محرومیت هواداران استقلال اهواز تا اطلاع ثانوی داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص دیدارهای لیگ برتر اعلام کرد که این آرا به شرح زیر است:

محرومیت برای تماشاگران استقلال اهواز
کمیته انضباطی پس از بررسی گزارش دیدار دو تیم استقلال اهواز و پرسپولیس در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر، تماشاگران استقلال اهواز را با صدور قرار دستور موقت تا رسیدگی کامل به پرونده از حضور در ورزشگاه‌ها در تمامی مسابقات داخلی و تا اطلاع ثانوی محروم کرد.

جریمه نقدی برای پرسپولیس و ملوان بندر انزلی
دیدار دو تیم ملوان بندرانزلی و پرسپولیس روز 21 فروردین‌ماه برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم ملوان تخلفاتی همچون فحاشی و پرتاب بطری به داور و بازیکنان تیم مقابل صورت گرفت. به‌همین دلیل تیم ملوان به پرداخت 150 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است. همچنین تیم ملوان به‌علت داشتن پنج بازیکن اخطاری به 40 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم پرسپولیس نیز به‌خاطر فحاشی تماشاگران به تیم مقابل باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

مازیار زارع، بازیکن تیم ملوان بندرانزلی هم به‌دلیل رفتار زننده و اعتراض به داور که سبب تحریک تماشاگران شد، به پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

اعلام رأی دربی
پس از برگزاری دربی 82 در ورزشگاه آزادی و تخلفاتی که از سوی تماشاگران دو تیم صورت گرفت کمیته انضباطی رأی خود را در این باره صادر کرد.

تیم پرسپولیس به‌دلیل پرتاب نارنجک از سوی هوادارانش به 150 ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین این تیم به‌خاطر داشتن پنج بازیکن اخطاری باید 40 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

گفتنی است، تیم استقلال به‌دلیل پرتاب نارنجک و اشیا توسط تماشاگرانش به پرداخت 150 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است. این تیم نیز به‌دلیل داشتن پنج بازیکن اخطاری از سوی داور بازی، باید 40 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

جریمه 100 میلیونی برای استقلال خوزستان
مسابقه دو تیم استقلال خوزستان و نفت تهران در هفته بیست‌وششم برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم استقلال خوزستان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به مربی تیم مقابل رخ داد. به‌همین دلیل این تیم به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

محرومیت و جریمه نقدی برای مربی گسترش فولاد تبریز
رقابت تیم‌های گسترش فولاد تبریز و راه‌آهن در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر برگزار شد و از سوی عادل باباپور، مربی تیم گسترش فولاد تبریز تخلفاتی مبنی بر رفتار زننده و اهانت به داور و تهدید وی و همچنین توهین به نماینده سازمان لیگ صورت گرفت. وی به‌علت این تخلفات دو جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

جریمه نقدی برای استقلال
تیم استقلال تهران به‌خاطر تخلف تماشاگرانش در دیدار مقابل سپاهان اصفهان به 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه 200 میلیونی برای تراکتورسازی تبریز
مسابقه تیم‌های تراکتورسازی تبریز و صبای قم در هفته بیست‌وششم برگزار شد. تماشاگران تیم تراکتورسازی در این دیدار فحاشی به بازیکن تیم حریف کرده که کمیته انضباطی طبق ماده 79 این تیم را به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

جریمه 70 میلیونی برای تیم سیاه‌جامگان
کمیته انضباطی به‌دلیل تخلف تماشاگران تیم سیاه‌جامگان مقابل تیم فولاد خوزستان در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر، تیم سیاه‌جامگان را به پرداخت 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

تیم فولاد خوزستان 50 میلیون ریال جریمه شد
به‌دلیل پرتاب ترقه از سوی تماشاگران تیم فولاد خوزستان در دیدار مقابل تیم ملوان بندرانزلی در هفته بیست‌وششم لیگ برتر، تیم فولاد خوزستان به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *