کد خبر : 14594 8 اردیبهشت 1395 ساعت [ 21:16 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بختیاری‌زاده: چرا فردوسی‌پور به اتفاقات شرم‌آور بازی استقلال خوزستان و مس کرمان نپرداخت

سایت تیفوسی :سرمربی تیم استقلال اهواز با اشاره به اتفاقات هفته گذشته در بازی با پرسپولیس گفت: اگر عادل‌خان فردوسی‌پور عدالت و انصاف را رعایت می‌کند باید اتفاقات بازی مس و استقلال خوزستان سال گذشته را پیگیری می‌کرد.

بختیاری‌زاده: چرا فردوسی‌پور به اتفاقات شرم‌آور بازی استقلال خوزستان و مس کرمان نپرداخت

سایت تیفوسی :سرمربی تیم استقلال اهواز با اشاره به اتفاقات هفته گذشته در بازی با پرسپولیس گفت: اگر عادل‌خان فردوسی‌پور عدالت و انصاف را رعایت می‌کند باید اتفاقات بازی مس و استقلال خوزستان سال گذشته را پیگیری می‌کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، سیاوش بختیاری‌زاده سرمربی تیم استقلال اهواز در کنفرانس قبل از بازی این تیم مقابل فولاد خوزستان گفت: امیدوارم جمعه روزی باشد که تمام ملت ایران به پیروی از دستورات مقام معظم رهبری لبیک گفته و به پای صندوق‌های رای بیایند تا دشمنان را نابود و مایوس کنند.

وی در ادامه گفت: متاسفانه هفته گذشته برای فوتبال خوزستان هفته خوبی نبود. خیلی از مسئولین استان به خاطر بازی پرسپولیس زیر سوال رفتند. دوشنبه فردی که باید مجری برنامه باشد در یک رسانه ملی مسئولان استان را زیر سوال برد اما خوشحالم که مسئولان استان هم جواب مناسبی را به او دادند. عادل‌خان فردوسی‌پور وقتی بازی استقلال خوزستان و مس کرمان با آن اتفاقات شرم‌آور به پایان رسید چرا به آن حوادث نپرداختند و خوب پیگیر نشدند؟ برای ما جای تعجب داشت که استقلال اهواز تماشاگرش کجا بود. از صددرصد جمعیت ورزشگاه فقط 20 درصد استقلالی بودند آیا اینجا کم‌کاری باشگاه استقلال اهواز و یا مسئولان است؟

سرمربی تیم استقلال اهواز افزود: متاسفانه آقای فردوسی‌پور گفت که سیاوش باید بابت سقوط استقلال اهواز از تماشاگران این تیم عذرخواهی کند. از عادل‌خان فردوسی‌پور می‌خواهم که در این زمینه اطلاعاتش را افزایش دهد. باشگاه مظلوم استقلال اهواز در این بازی فقط 6300 بلیت فروشی کرد. ما با چه امکاناتی و چه دردسرهایی در این دوره از لیگ حاضر شدیم؟ سوالی از آقای فردوسی و بهروان دارم اگر نساجی مازندران و خونه به خونه به لیگ برتر صعود کنند کدام ورزشگاه در استان مازندران گنجایش 50 هزار نفری دارد؟

بختیاری‌زاده گفت: اگر تیم کرمانی به لیگ برتر صعود نکند به من و هیچ کس دیگری ربطی ندارد. من نباید عذرخواهی کنم در حق من و تیم مظلوم استقلال اهواز اجحاف شد. آقای فردوسی‌پور و آقای بهروان تا زمانی که فرهنگسازی نشود فوتبال ما درجا خواهد زد. من برای این آقایان پیشنهادی دارم پیشنهاد من این است که تمام بازی‌های رفت و برگشت ما را در آزادی بگذارند. اگر استقلال تهران و پرسپولیس تماشاگران زیادی دارند به تیم گسترش و تراکتورسازی تبریز، پدیده و سیاه‌جامگان از مشهد استقلال و فولاد از اهواز چه مربوط است.

وی گفت: من از تمام کسانی که مصدوم شدند، از تمام هواداران اهوازی عذرخواهی می‌کنم. در آن بازی حاج حسن سالمی رئیس فوتبال پیشکسوتان خوزستان از بنده بلیتی درخواست کردند که من نتوانستم برای او فراهم کنم و شرمنده او شدم. در حالی که در این بازی رامین راستاد 5،6 صندلی داشت. آیا در این مورد باشگاه استقلال کوتاهی کرده است؟ استقلال اهواز را محروم کردند ولی ما نمی‌ترسیم چون ما سال‌ها است که محرومیم.

‌بختیاری‌زاده درباره رویارویی تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: فولاد در دوره برگشت عملکرد قابل قبولی داشته و توانست که به خوبی کمبودهایش را پنهان کند. مدیریت خوب باشگاه به خوبی آسیب شناسی کرد و این تیم برای هر تیمی خطرساز ظاهر شده با اینکه احساس خطر می‌کند ولی جایگاهشان خوب است. در بازی فردا بازیکن خوب ما طالب ریکانی به دلیل محرومیت ما را همراهی نمی‌کند همچنین پدرام اردلانی در بازی پرسپولیس مصدوم شد و به بازی فردا نمی‌رسد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت