خانه / خبرهای فوتبال خارجی / سیمئونه: بهترین بازی‌مان را برابر بایرن‌مونیخ انجام دادیم
simeone

سیمئونه: بهترین بازی‌مان را برابر بایرن‌مونیخ انجام دادیم

سیمئونه: بهترین بازی‌مان را برابر بایرن‌مونیخ انجام دادیم

سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید پس از پیروزی تیمش برابر بایرن‌مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا، شاگردانش را مورد تمجید قرار دارد و گفت که با این نتیجه آنها می‌توانند به صعود به فینال امیدوار باشند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیه‌گو سیمئونه در واکنش به پیروزی خانگی یک گله تیمش برابر بایرن‌مونیخ در دور رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، اظهار داشت: ما تغییری شگرف در شیوه بازی‌‌مان به وجود آوردیم و شاید چیزی شبیه به بهترین بازی که می‌توانستیم را ارائه کردیم، درست همان کاری که در دور قبل رقابت‌ها برابر بارسلونا انجام دادیم. شیوه‌ بازی‌مان را برای رویارویی با بایرن‌مونیخ ارتقا دادیم و در نیمه اول هم عملکردمان نزدیک به همان چیزی بود که می‌خواستیم هرچند در نیمه دوم بازی به سبکی به بایر‌ن مونیخ می‌خواست پیش رفت.

سیمئونه سپس به تمجید از گلزن تیمش، سائول نیگوئس که با یک حرکت انفرادی زیبا و در میان چهار مدافع بایرن‌مونیخ موفق به گلزنی شد، پرداخت. او گفت: سائول در حال گذراندن دورانی فوق‌العاده است. تماشای تمام کارهایی که او انجام می‌دهد و پیشرفتی که دارد، واقعاً لذتبخش است. او استحقاق همه این موفقیت‌ها را دارد چون واقعاً زحمت می‌کشد، در کارش استقامت دارد و آن را با انگیزه انجام می‌دهد. من مطمئنم که از این بیشتر از او خواهیم دید.

سرمربی آرژانتنیی روخی‌بلانکو درباره نتیجه بازی هم تأکید کرد: با این نتیجه ما این وضعیتی را برای خودمان به وجود آوردیم که در بازی برگشت در مونیخ احتمال دارد هر اتفاقی رخ دهد. نیمی از مسیر صعودمان به فینال را پیمودیم و حالا باید نیمه دیگر را هم بپیماییم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *