پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14612 9 اردیبهشت 1395 ساعت [ 11:40 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

علاقه مندی مانچینی برای سرمربی گری تیم ملی ایتالیا

سرمربی تیم فوتبال اینتر اعلام کرد که اگر به او پیشنهاد هدایت تیم ملی کشورش داده شود، آن را رد نخواهد کرد

علاقه مندی مانچینی برای سرمربی گری تیم ملی ایتالیا

سرمربی تیم فوتبال اینتر اعلام کرد که اگر به او پیشنهاد هدایت تیم ملی کشورش داده شود، آن را رد نخواهد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، روبرتو مانچینی اعتراف کرد اگر مسئولان فدراسیون فوتبال ایتالیا به او فرصت هدایت آتزوری را پیشنهاد دهند، خودش را ملزم به پذیرش آن می‌داند.

آنتونیو کونته، سرمربی فعلی آتزوری در پایان یورو 2016 از این تیم جدا می‌شود اما هنوز هیچ جانشینی برای او مشخص نشده اما از افراد زیادی به عنوان جانشینان احتمال او نام برده می‌شود که روبرتو مانچینی هم یکی از آنها بوده است.

روبرتو مانچینی در این خصوص به شیکه پرمیوم اسپورت ایتالیا گفت: هر کسی این فرصت را به دست نمی‌آورد که تیم ملی را هدایت کند. کار کردن در این تیم با کار کردن در فوتبال باشگاه فرق دارد اما من فکر می‌کنم که می‌تواند لذت‌بخش باشد. اگر این فرصت دست بدهد و شانسی برای هدایت تیم ملی ایتالیا داشته باشم، باید آن را قبول کنم چون چنین فرصت‌هایی همیشه فراهم نمی‌شوند.

مانچینی اگرچه به مربیگری در تیم ملی ایتالیا علاقه نشان داد اما بعید است که هدایت آتزوری را بر عهده بگیرد چون او گفت که از هم اکنون روی برنامه‌های اینتر برای پنجره نقل‌و‌انتقالات تابستانی تمرکز کرده است.

مانچو افزود: حرف زدن درباره بازار نقل‌و‌انتقالات از هم اکنون سخت است چون نمی‌دانیم که چه کارهایی می‌توانیم انجام دهیم. ما باید ایده‌هایی فوق‌العاده داشته باشیم و امیدواریم که بتوانیم آنها را محقق کنیم. یحیی توره؟ اوبازیکن فوق‌العاده‌ای است اما در حال حاضر به منچسترسیتی تعلق دارد. فوتبال ورزش خاصی است و گاهی اوقات شما لازم نیست خیلی تغییر کنید. زمانی که شما تیمی با یک هسته مستحکم دارید، بهتر است که آن را زیر‌و‌رو نکنید. حالا ما بازیکنان با توانایی‌های فنی بالا برای کمک به بازیکنان جوان‌مان نیاز داریم اما پیدا کردن بازیکنان خوبی که ارزان هم باشند، کار آسانی نیست.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت