پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14614 9 اردیبهشت 1395 ساعت [ 18:11 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لغو بازی فولاد و استقلال اهواز به دلیل برگزاری انتخابات مرحله دوم مجلس

دیدار دو تیم فولاد و استقلال اهواز در چهارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر به روز شنبه موکول شد.

لغو بازی فولاد و استقلال اهواز به دلیل برگزاری انتخابات مرحله دوم مجلس

 دیدار دو تیم فولاد و استقلال اهواز در چهارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر به روز شنبه موکول شد.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال کشورمان امروز برگزار می شود. یکی از حواشی روزهای اخیر عدم برگزاری مسابقه دو تیم استقلال خوزستان و راه آهن در ورزشگاه تختی اهواز بود. با توجه به اتفاقات بازی پرسپولیس و استقلال اهواز در این ورزشگاه شورای تامین استان خوزستان اجازه برگزاری دیدار در این ورزشگاه را نداد.

حراست وزارت ورزش‌وجوانان برای تغییر زمان دیدار فولاد خوزستان و استقلال اهواز در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر فوتبال بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

«باعنایت به درخواست شورای تأمین استان خوزستان به جهت برگزار شدن هر چه باشکوه‌تر انتخابات میان دوره مجلس شورای اسلامی، دیدار بین تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال اهواز که قرار بود امروز (پنجشنبه، ۹ اردیبهشت ۹۵) و از ساعت ۱۸ همزمان با سایر بازی‌های هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر در سراسر کشور برگزار شود، با موافقت اعضای محترم کمیسیون امنیت کشور پس از برگزاری جلسات متعدد این دیدار روز شنبه، ۱۱ اردیبهشت‌ ماه ۹۵ و از ساعت ۱۸ در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می‌شود.

همچنین از همکاری‌های صمیمانه همه دست‌اندرکاران، به خصوص وزارت کشور، وزارت ورزش‌وجوانان، نیروی انتظامی، صداوسیما، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ فوتبال و مسئولان محترم استان خوزستان تقدیر و تشکر می‌کنیم.”

بدین ترتیب بازی دو تیم استقلال خوزستان و راه آهن که قرار بود در ورزشگاه تختی برگزار شود به ورزشگاه غدیر اهواز انتقال پیدا کرد و همچنین بازی دو تیم فولاد و استقلال اهواز که قرار بود به طور همزمان در ورزشگاه غدیر برگزار شود کنسل و به روز شنبه ساعت ۱۸ موکول شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت