خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / برانکو: دلیل اصلی شکست خودمان بودیم نه گل آفساید نفت

برانکو: دلیل اصلی شکست خودمان بودیم نه گل آفساید نفت

برانکو: دلیل اصلی شکست خودمان بودیم نه گل آفساید نفت

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید که بازیکنان این تیم پس از شکست مقابل نفت باید زودتر آماده بازی‌های باقیمانده لیگ شوند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ در خصوص شکست پرسپولیس مقابل نفت تهران که باعث شد بین هواداران این تیم برای قهرمان شدن ناامیدی به وجود بیاید، اظهار داشت: این اتفاق افتاد و به‌هر حال این فوتبال است. هیچکس دوست نداشت و این انتظار هم نبود که این شکست را بخوریم، اما متأسفانه این اتفاق افتاد.

از بازیکنانم خواستم زودتر برگردند و برای 2 بازی آینده آماده شوند
وی افزود: بازیکنانم تلاش خود را کردند، اما فوتبال برد و باخت دارد. چیزی که از بازیکنان می‌خواهم و امروز هم از آنها خواستم، این است که زودتر برگردند و برای دو بازی آینده آماده شوند. اتفاقی که برای پرسپولیس افتاد نشان می‌دهد پیش‌بینی من اشتباه نبوده که کار سختی داریم. لیگ ایران بسیار سخت است و تیم‌ها با هم برابر و بسیار نزدیک به‌هم هستند.

رقابت در لیگ ایران بسیار سنگین است
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: رقابت در لیگ ایران بسیار سنگین است. اگر یادتان باشد چند سال پیش هم پرسپولیس در کورس قهرمانی بود و در هفته‌های آخر مقابل راه‌آهن قهرمانی را واگذار کرد.

شانس قهرمانی ما کمتر از استقلال و استقلال خوزستان نیست
برانکو در خصوص شانس تیمش برای قهرمانی خاطرنشان کرد: وظیفه ما فقط رسیدن به پیروزی است و بعد از آن هرچه خدا خواست، انجام می‌شود. ما فقط باید ببریم و ببریم، چرا که مانند دو تیم دیگر شانس داریم. کمتر از استقلال و استقلال خوزستان شانس نداریم. استقلال خوزستان در مشهد بازی سختی خواهد داشت و بعد از آن هم باید مقابل ذوب‌آهن بازی کند. همه چیز در خصوص مسئله قهرمانی هنوز باز است و چیزی برای ما بسته نشده است.

دلیل اصلی شکست خودمان بودیم نه گل آفساید نفت
وی درباره مسائل داوری دیدار پرسپولیس – نفت گفت: ما فقط سرمان به کار خودمان گرم است. به ارگان‌های مربوطه اعتقاد و اعتماد داریم. درست است که گل اول آفساید بود، اما دلیل اصلی شکست خودمان بودیم. ما آنطور که در بازی‌های قبلی بودیم، نبودیم. نفت تهران هم خوب دفاع کرد و طبیعی بود که مزدش را هم گرفت، اما قطعاً این را می‌گویم که ما مستحق این باخت نبودیم.

غروری بین بازیکنانم نمی‌بینم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا در بین بازیکنانش غرور بوده یا نه، گفت: خیر غروری بین بازیکنان تیم نمی‌بینم. این را در آخر فصل خواهید دید که تیم ما در طول فصل به‌دلیل وقایع مختلف بسیار تحت‌فشار بوده است. بازیکنان ما تحت این فشار و شرایط سخت خیلی خوب کار کرده‌اند و هواداران این را فراموش نمی‌کنند و به‌همین دلیل تیم را تشویق می‌کنند. برخلاف تیم‌های دیگر مانند نفت تهران، استقلال خوزستان و… که اصلاً فشارهای طول فصل ما را نداشتند. بازیکنان تیم ما آنقدر خوب کار کردند که به بهترین نحو فصل را به پایان خواهند رساند.

برانکو در خصوص اینکه پس از پیروزی‌ها برای بازیکنان پاداش در نظر گرفته می‌شود و آیا پس از این شکست شوکی برای بازیکنان تیمش در نظر گرفته است یا نه، به کنایه گفت: ما بازیکنان را جریمه کردیم و دو جلسه از تمرینات‌مان را تعطیل کردیم!

ساده‌ترین کار این است که یک بازیکن را پس از شکست مقصر بدانید
وی درباره اینکه چند بازیکن پرسپولیس در بازی مقابل نفت اشتباهاتی داشتند و سوشا مکانی هم اشتباهات تأثیرگذار در بازی داشت و آیا اعتقاد دارد که این اشتباهات باعث شکست تیمش شده است، تصریح کرد: ساده‌ترین کار این است که یک بازیکن را پس از شکست مقصر بدانید. یک بازیکن نمی‌تواند مقصر باشد، نه در گلزنی و نه در گل خوردن یک نفر دخیل نیست. هر کسی می‌تواند اشتباه کند، گل نزند یا گل بخورد. دیروز هم اشتباه داشتیم، اما تعداد اشتباهات زیاد نبود. بازی به گونه‌ای پیش رفت که باید این اتفاق رخ می‌داد. یادمان نرود که تیم ما 22 هفته بدون باخت بود.

امید ما به قهرمانی زیاد است
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که چقدر به قهرمانی امید دارد، اظهار داشت: مسلماً امید ما به قهرمانی زیاد است و تلاش خواهیم کرد به این مهم دست پیدا کنیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *