پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14644 10 اردیبهشت 1395 ساعت [ 19:43 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مظلومی: با تلاش بازیکنانم صدر جدول را پس گرفتیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، این تیم با تلاش شاگردانش صدر جدول را پس گرفته است.

مظلومی: با تلاش بازیکنانم صدر جدول را پس گرفتیم/ شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم

پرویز مظلومی

سرمربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، این تیم با تلاش شاگردانش صدر جدول را پس گرفته است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پرویز مظلومی پس از برتری 2 بر یک استقلال مقابل سایپا در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شاکرم که امروز از زمین پیروز خارج شدیم. هفته‌ها در صدر جدول بودیم، اما آن را از دست دادیم. با تلاش و مدیریت بچه‌ها توانستیم صدر جدول را پس بگیریم.

وی افزود: فشار بازی‌های همزمان برای تیم‌‌هایی که برای قهرمانی می‌جنگند بیشتر از تیم‌هایی است که نتایج بازی‌های برای‌شان زیاد مهم نیست. باید از بازیکنانم که فشار زیادی تحمل کردند و همچنین هواداران که یکپارچه تیم را مورد حمایت قرار دادند، تشکر کنم. تیم حریف شایسته بود و موقعیت هم داشت و ما را اذیت کرد. شرایط سختی در این مدت داشتیم، اما صدر جدول را به‌دست آوردیم و امیدوارم در دو بازی آینده به برتری دست یابیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: ما از ابتدای فصل به بازیکنان جوان فرصت بازی دادیم. قبل از بازی با صحبت‌هایی که انجام دادیم، آنها راه افتادند. بازیکنان جوان نیاز به زمان داشتند و هر چقدر زمان می‌گذشت، جا می‌افتادند، بازیکنان جوان زیادی مثل محسن کریمی که مصدوم است، بیرون قرار گرفته و می‌تواند از این پس کمک کند.

مظلومی درمورد توقعش از رئیس آینده فدراسیون فوتبال گفت: من به رئیس فدراسیون چه کار دارم؟ امیدوارم هر کسی که می‌آید، موفق باشد و اقتدار داشته باشد.

به گزارش تسنیم، مظلومی در نشست خبری خود در پایان گفت: من به‌هم ریخته هستم و اجازه دهید بروم!

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت