خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / جلالی: مدیران بی‌کفایت فوتبال کجا هستند؟

جلالی: مدیران بی‌کفایت فوتبال کجا هستند؟

جلالی:  مدیران بی‌کفایت فوتبال کجا هستند؟

مجید جلالی

سرمربی تیم فوتبال سایپا با انتقاد شدید از شرایط این باشگاه گفت: چگونه هر فردی می‌‌آید و مدیر باشگاه می‌شود؟

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مجید جلالی پس از شکست دو بر یک تیمش مقابل استقلال در حالی که بغض داشت، گفت: الان تنها چیزی که می‌تواند راحتم کند، این است که فصل در حال پایان است. این بغض چند ساله من است که آدم صبوری هستم. سال‌ های سال است که شرایط غیرمنصفانه را تحمل کرده و کسی چیزی نمی‌گوید.

وی افزود: شمال می‌رویم می‌گویند جو آنجا خراب بوده و صحبتی نکن. جنوب می‌رویم همین حرف‌ها را می‌زنند و می‌گویند حرفی نزن تا همه چیز را کنترل کنیم. فوتبال برای مردم است و ما هم می‌خواهیم موفق باشیم. نمی‌خواهیم همه چیز کجدار و مربز باشد.

سرمربی سایپا خاطرنشان کرد: از شما می‌خواهم من را با سرمربی پرسپولیس مقایسه کنید. هفته بیست‌وچندم لیگ، تیم من بین رتبه و دوم و چهارم جدول بود و پرسپولیس نهم تا یازدهم. برانکو حمایت می‌شود ولی هر روز عنوان می‌کردند که قرار است من را کنار گذاشته و فلانی را سرمربی کنند. یک روز به کاپیتان تیمم زنگ زدند و گفتند فلانی قرار است سرمربی شود. مدیران بی‌کفایت فوتبال ایران نباید برای حضور افراد در مدیریت فوتبال شاخصی تعیین و به این مسائل رسیدگی کنند؟ چگونه هر فردی می‌‌آید و مدیر باشگاه می‌شود؟ باغبان هم که می‌خواهند انتخاب کنند کسی را انتخاب می‌کنند که تخصص داشته باشد اما در فوتبال هر کسی را مدیر می‌کنند.

جلالی ادامه داد: تیم من را به خاطر اینکه سایپا به رده چهارم سقوط کرد، جریمه کردند. اگر مقصر هستم، از مدیران سایپا می‌خواهم کل قراردادم را جریمه کنند. واقعا احساس می‌کنم که لقمه سهل‌الهضم هستم. ما در این فوتبال زحمت کشیده‌ایم و چرا باید مدیری که تخصص ندارد، انتخاب شود؟ اگر قرار است هر کسی مدیر شود، چرا با فلان مربی خارجی قرارداد میلیاردی بسته می‌شود؟ اگر اینطور است، هر فردی را می‌توان به عنوان مربی انتخاب کرد.

«چه کسی می‌خواهد به درد این فوتبال برسد؟». وی با بیان این جمله تصریح کرد: در فولاد خوزستان که بودم، بروید ببینید چطور در نیمه‌نهایی جام حذفی، من را مقابل پرسپولیس بازنده کردند. این همه صبوری و کنترل تا چه زمانی باید وجود داشته باشد؟ اینهایی که ناحق می‌کنند کجا باید مواخذه شوند؟ من کجای فوتبال هستم؟

جلالی گفت: رسما کسی چیزی نمی‌گوید ولی غیررسمی خیلی‌ چیزها می‌گویند. مثلا می‌گویند فلان جو ورزشگاه خراب است و چیزی نگویید. اگر حرفی زده نشود، چرا باید حق من تضییع شود؟ چرا سر من باید بریده شود؟

جلالی در مورد شکست تیمش مقابل استقلال عنوان کرد: اول صحبت‌هایم گفتم که تنها چیزی که من را آرام می‌کند، این است که فصل در حال پایان است. یکی از سخت‌ترین فصل‌های عمرم را می‌گذرانم و نمی‌دانم حرفم را به چه کسی بگویم. این چه پنالتی بود که داور به سود استقلال گرفت؟ گل دوم هم خطا بود. جلوی تراکتورسازی، ملوان و سیاه‌جامگان ببینید با تیمم چه کار کردند. تا شلوغ می‌کنم، می‌گویند از شما چنین انتظاری نداشتیم. فوتبال، زندگی‌ من است و کار درگیری بلد نیستم. می‌خواهم در فوتبال باشم ولی حقی وجود دارد که باید بدهند.

وی افزود: امروز شاهد بودید که چه بازی‌ انجام دادیم. متاسفانه در این کشور همه تابلوی نتایج را می‌بینند. 16 بازیکن از تیم‌های پایه سایپا به تیم اصلی آوردم که بالای 5 میلیارد ارزش افزوده برای سایپا داشت. کدام مربی ریسک می‌کند بازیکن جوان بیاورد؟ پس قرار است چه زمانی از کارم حمایت شود؟ من هم با صبا و پاس جام آورده‌ام اما اگر 5 جوان بیاورید، کار مهمی کرده‌اید. من با کسی خصوصتی ندارم و با کسی هم بد نیستم.

سرمربی سایپا یادآور شد: می‌دانم در این فوتبال، اگر یک دوست داشته باشیم، 10 دشمن هم داریم اما من با کسی دشمنی ندارم. از ابتدای فصل مدام گفتند فرد دیگری به جای من بیاید. مگر می‌شود به کمک من بگویند که می‌خواهیم تو را برداریم و کسی دیگری بیاید؟ آیا با این شرایط تیم درست می‌شود؟

جلالی در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد که هفته گذشته مدیرعامل باشگاه سایپا بین دو نیمه بازی با ملوان به او گفته است که دیگر به داخل زمین نرود، گفت: بله، در رختکن این موضوع را به من گفت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *