خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / کمالوند: بازی‌های آینده باید شرافتمندانه برگزار شود
faraz-kamalvand

کمالوند: بازی‌های آینده باید شرافتمندانه برگزار شود

کمالوند: بازی‌های آینده باید شرافتمندانه برگزار شود

فراز کمالوند

سرمربی تیم فوتبال گسترس فولاد تبریز با بیان اینکه اشتباهات داوری کمر تیم ما را شکست، گفت: بازی‌های آینده باید شرافتمندانه برگزار ‌و ‌این موضوع ‌از سوی داور، تیم حریف و برگزار‌کننده‌ها رعایت شود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم ، فراز کمالوند در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل سپاهان اصفهان در پاسخ به این سئوال که آیا کسی با گسترش مشکل دارد که این مشکلات در بازی رخ می‌دهد، اظهار داشت: با مالک باشگاه تماس می‌گیریم و از او درخواست می‌کنم که دیگر تیمداری نکند چرا که اشتباهات داوری کمر تیم ما را در این فصل شکسته است.

وی افزود: حدود 12 امتیاز برای ما نگرفته‌اند و مالک باشگاه به دنبال نشاط عمومی از جیب خودش خرج می‌کند ولی در رختکن ما عزای عمومی است.

سرمربی گسترش فولاد تبریز خاطرنشان کرد: داور از 2 متری هند حریف و پنالتی ما را نگرفت. این تنها اشتباه نبود و در پنالتی باید کارت زرد دوم به بازیکن سپاهان می‌داد و از هر 3 نفری که کاندیدای فدراسیون شده‌اند تقاضا دارم تا فکری به حال داوری کنند، در 2 بازی گذشته داور بازی را از دست ما خارج کرد و من دیگر دلیل برای پنالتی ندارم.

وی تصریح کرد: اینکه گفته شود در بازی رفت پنالتی برای سپاهان گرفته شده پاک کردن صورت مسئله است و چون تماشاگر نداریم و حمایت نمی‌شویم داور به ضرر ماست و نباید پول یک نفر را در فوتبال اینگونه از بین برد.

کمالوند بیان کرد: بازی‌های آینده باید شرافتمندانه برگزار شود و باید این شرافت از سوی داور، تیم حریف و برگزار‌کننده‌ها باشد و امیدوارم در بازی‌های آینده اشتباهات داوری رخ ندهد و این فوتبال ارزش تیم‌داری ندارد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *