پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14654 10 اردیبهشت 1395 ساعت [ 19:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قلعه‌نویی: شرایط مساعد نباشد از تراکتور می روم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: در حال حاضر افسوس امتیازات از دست رفته خود را که در هفته‌های گذشته تقدیم حریفان کردیم را می‌خوریم.

قلعه‌نویی: شرایط مساعد نباشد از تراکتور می روم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: در حال حاضر افسوس امتیازات از دست رفته خود را که در هفته‌های گذشته تقدیم حریفان کردیم را می‌خوریم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی تیمش مقابل ملوان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشحالیم که توانستیم با وجود تمام فراز و نشیب‌ها یک تیم خوب درست کنیم که بتواند در لیگ قهرمانان آسیا از گروه خود صعود کند. خوشحالم که در 2 تا از اولین‌های شهر اولین‌ها سهمی داشتم چون این تیم می‌تواند در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا بهتر از این هم نتیجه بگیرد.

وی افزود: تیم ما کمی از لحاظ روحی و روانی خسته شده و دوستان هم فرصتی برای استراحت به تیم ما ندادند اما در حال حاضر افسوس امتیازات از دست رفته را می‌خوریم ولی در هر صورت خدا را شاکریم که توانستیم یک تیمی را تبدیل به تیمی منظم کنیم که هر روز در تمرین آن بازیکنان با یکدیگر درگیر می‌شدند. امیدوارم این چند بازی به خوبی و خوشی تمام شود و من شرمنده مردم آذربایجان نشوم.

سرمربی تراکتورسازی در مورد پیروزی تیمش مقابل ملوان گفت: در دیدار امروز با کمترین فشار ملوان توانست 2 بار دروازه ما را باز کند که این موضوع جای نگرانی دارد. ما در دیدارهای گذشته نیز گل‌های بچه‌گانه‌ای خوردیم اما امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا این مشکل رفع شود. در حال حاضر خسته هستیم و نمی‌توانیم تمرکز خود را در بازی‌ها حفظ کنیم.

قلعه‌نویی تصریح کرد: ملوان تیم خوبی است و من تنها 3 هفته در آنجا حضور داشتم اما هواداران این تیم مرا مورد لطف خود قرار دادند. ملوان را دوست دارم و دعا می‌کنم که بتواند در لیگ برتر بماند. آنان امروز خوب و تاکتیکی بازی کردند اما 3 امتیاز این دیدار باعث شد ما بتوانیم خود را در جمع بالانشینان جدول حفظ کنیم.

وی گفت: از الان تا فردا فرصت داریم که از این برد خوشحال باشیم و بعد از آن باید به لیگ قهرمانان آسیا فکر کنیم.

سرمربی تراکتورسازی در مورد انتقاد هواداران این تیم از عدم اعتراض وی به عملکرد داوران و موضوعات مطرح شده در برنامه 90 گفت: ما همیشه از داوری ضربه خوردیم اما اگر به آن اعتراض کنیم سریع محروم می‌شویم. اگر هواداران تراکتورسازی دوست دارند که من محروم شوم، مشکلی ندارم و در هر بازی بالا و پایین می‌پرم ولی آنان این موضوع را بدانند که در حال حاضر نمی‌شود کاری انجام داد.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که آیا برای سال بعد به تراکتورسازی لیست بازیکن داده‌اید یا خیر؟ گفت: من دوست دارم برای فصل بعد هم در تراکتورسازی بمانم چون تبریز شهر خوبی است و من در اینجا راحتم اما برای سال بعد شرط‌هایی دارم که اگر به آنها موافقت شده و شرایط مهیا باشد در تراکتورسازی می‌مانم.

وی تأکید کرد: تیمی که در فصل نقل و انتقالات بتواند 12 امتیاز بگیرد می‌تواند در لیگ برتر عملکرد موفقی داشته باشد اما اگر این شرایط مهیا نباشد در اینجا نمی‌مانم چون دوست ندارم شرمنده مردم آذربایجان و هواداران تراکتورسازی شوم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت