پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14660 10 اردیبهشت 1395 ساعت [ 20:06 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انریکه: اگر بتوانیم توتی را می‌خریم!

سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری امروزش گفت که به قهرمانی تیم خود در فصل جاری لالیگا خوش‌بین است.

انریکه: اگر بتوانیم توتی را می‌خریم!

سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری امروزش گفت که به قهرمانی تیم خود در فصل جاری لالیگا خوش‌بین است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در آستانه دیدار فردا شب (شنبه) مردانش برابر رئال‌بتیس در هفته سی‌و‌ششم لالیگای اسپانیا با حضور در کنفرانس خبری بعدازظهر امروز (جمعه) گفت: قهرمانی در لالیگا چیزی بوده است که ما در تمام طول فصل برای به‌دست آوردنش جنگیده‌ایم.

وی افزود: من به قهرمانی‌مان در این فصل لالیگا خوش‌بین هستم. سه بازی آخر ما خیلی سخت است، اما تیم در وضعیت خوبی قرار دارد. در حال حاضر تنها می‌توانم از بازیکنانم تمجید کنم، آنها در این فصل فوق‌العاده بوده‌اند.

وقتی از انریکه درمورد وضعیت کاپیتان رم سؤالی پرسیده شد مبنی بر اینکه در پایان فصل جاری قراردادش با این تیم به اتمام می‌رسد و هنوز پیشنهادی برای تمدید قرارداد به وی نشده است، او به حالت شوخی پاسخ داد: اگر بتوانیم توتی را با رقمی خوب و مناسب می‌خریم، چرا نباید این کار را انجام دهیم؟!

انریکه که شاگردانش با اختلاف ناچیزی نسبت به اتلتیکومادرید و رئال مادرید، صدرنشین لالیگا هستند، تصریح کرد: البته که دوست دارم رقبای ما که در کورس قهرمانی هستند، شکست بخورند، ولی نتیجه بازی آنان چه من بازی را ببینیم و چه نبینم تغییری نخواهد کرد.

سرمربی 45 ساله آبی‌و‌اناری‌ها در پایان خاطرنشان کرد: در چند هفته اخیر که ما در سه بازی متوالی شکست خوردیم، برخی گفتند که بارسا از کورس قهرمانی خارج شده است، اما من همان موقع هم گفتم که نه این‌طور نیست و حق هم با من بود. البته مردم آزادند هر چه که می‌خواهند بگویند. من هم در پایان فصل جمع‌بندی خود را می‌کنم.

بارسلونا در حال حاضر با 82 امتیاز صدرنشین لالیگاست و اتلتیکومادرید با همین امتیاز و به‌خاطر نتایج ضعیف در بازی‌های رودررو در مکان دوم ایستاده و رئال مادرید 81 امتیازی در جایگاه سوم جای دارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت