خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / ویسی: دوست دارم تیم را قهرمان تحویل مردم خوب و خونگرم خوزستان بدهم

ویسی: دوست دارم تیم را قهرمان تحویل مردم خوب و خونگرم خوزستان بدهم

ویسی: دوست دارم تیم را قهرمان تحویل مردم خوب و خونگرم خوزستان بدهم

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان بعد از پیروزی تیمش مقابل راه‌آهن اعتقاد دارد که تیمش شایسته قهرمانی است و دوست دارد با این عنوان تیم را به مردم خوب و خونگرم اهواز تحویل دهد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، عبدالله ویسی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل راه‌آهن تهران اظهار داشت: بچه‌های تیمم یک بازی بسیار مسلط و هوشمندانه‌ای انجام دادند، واقعاً از ته دل بازی کردند و مستحق پیروزی بودیم. این برد را به مردم خوزستان تقدیم می‌کنم. بازیکنان ما واقعاً یک دل هستند.

وی گفت: هدف اول ما آسیایی شدن است اما دوست دارم تیم را قهرمان تحویل مردم خوب و خونگرم خوزستان بدهم. ما در مقابل تیم‌های پایین‌تر از خودمان استرس داشتیم به خاطر همین در زدن گل‌ها دقت لازم را نداریم. برای هر بازی برنامه‌ریزی خاصی را داریم. خوشحالم که 3 امتیاز این دیدار را کسب کردیم و خیلی برای ما با ارزش است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در مورد اینکه چرا تماشاگران بسیار کمی به ورزشگاه می‌آیند گفت: تا موقعی که ما سوار اتوبوس شدیم تماشاگران نمی‌دانستند که بازی در الغدیر برگزار می‌شود تا تختی اهواز. اصلاً ایرادی ندارد که تماشاگر زیاد برای ما بیاید یا کم. اتحاد مردم خوزستان نیاز مبرم ما‌ست. ما در اکثر بازی‌ها گل‌های زیاد به ثمر رساندیم و امتیازات خوبی کسب کردیم. حال اگر بعضی از بازی‌های یک در صفرها و تساوی‌ها نبود طبیعتاً جایگاه ما اینجا نبود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *