پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14689 11 اردیبهشت 1395 ساعت [ 11:38 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش سرمربی ارسنال به کم تحملی و اعتراضات هواداران این تیم

سرمربی تیم فوتبال آرسنال اعتقاد دارد به‌دلیل وفاداری که به این تیم داشته است، شایسته احترام بیشتری از سوی هواداران توپچی‌هاست.

واکنش سرمربی ارسنال به کم تحملی و اعتراضات هواداران این تیم

سرمربی تیم فوتبال آرسنال اعتقاد دارد به‌دلیل وفاداری که به این تیم داشته است، شایسته احترام بیشتری از سوی هواداران توپچی‌هاست.

سایت تیفوسی :به گزارش خبرگزاری تسنیم، حوصله آرسن ونگر از انتقادات مکرری که رسانه‌ها و هواداران آرسنال از او می‌کنند سر رفته است، به‌خصوص امسال که تیم او می‌توانست از ضعیف شدن دیگر مدعیان قهرمانی نهایت استفاده را برای پایان دادن به انتظار 12 ساله‌اش جهت فتح لیگ برتر کسب کند، اما این کار را انجام نداد. ونگر برخلاف فصل گذشته، در این فصل هیچ جامی برای توپچی‌ها کسب نکرده است و حتی احتمال دارد که تیمش سهمیه لیگ قهرمانان را هم از دست بدهد. همه این‌ها سبب شده است که نارضایتی هواداران آرسنال از سرمربی فرانسوی تیم‌شان به اوج برسد، اما ونگر خودش را شایسته این همه انتقاد نمی‌داند و بالعکس معتقد است بابت وفاداری که در این سال‌های متمادی نسبت به توپچی‌ها نشان داده، باید مورد تمجید و احترام قرار بگیرد.

ونگری که بسیاری از هواداران آرسنال او را شایسته ادامه دادن به شغلی که سالانه برایش هشت میلیون پوند درآمد دارد نمی‌دانند، اظهار داشت: زمانی که ما استادیوم امارات را ساختیم، بانک‌هایی که تسهیلاتی را در اختیار باشگاه قرار دادند، درخواست کرده بودند که من با آرسنال قراردادی پنج ساله ببندم. آنها برای تیم ثبات فنی می‌خواستند که تضمین کند هر سال بخشی از هزینه‌ای که برای ساخت استادیوم کرده بودیم، برمی‌گردد. آیا می‌خواهید به شما بگویم که در آن مقطع چه تعداد پیشنهاد از سایر باشگاه‌ها داشتم که آنها را رد کردم تا به آرسنال متعهد شوم و در شرایطی بسیار سخت در این تیم بمانم؟

ونگر ادامه داد: زمانی که ما استادیوم جدیدمان را ساختیم، پنج تا هفت سال زمان داشتیم که بدهی‌های‌مان را با بانک‌ها تسویه کنیم. ما باید در سه فصل از پنج فصل بعد از ساخت استادیوم‌مان در لیگ قهرمانان حضور می‌داشتیم و به‌طور متوسط برای هر بازی خانگی‌مان 54 هزار هوادار را به ورزشگاه می‌کشاندیم. در آن زمان نمی‌دانستیم که آیا از پس این کارها برمی‌آییم یا نه. با این حال همه دیدند که ما نه تنها سه سال از پنج سال، بلکه در تمامی پنج فصل بعدی در لیگ قهرمانان حضور داشتیم.

سرمربی فرانسوی توپچی‌‌ها در پایان گفت: حالا باشگاه از نظر اقتصادی و مالی در شرایط بهتری قرار دارد و ما یک بار دیگر می‌توانیم رقابت کنیم، اما فکر می‌کنم اینکه همه در آن مقطع علیه من جبهه گرفتند و مرا به خاطر قهرمان نشدن در لیگ برتر سرزنش کردند، کمی بی‌انصافی بود. من می‌توانم انتقادات را بپذیرم، اما فکر می‌کنم انتقاداتی که از من صورت می‌گیرد، بیش از اندازه زیاد و غلو‌‌آمیز هستند.

شاگردان ونگر در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر با 64 امتیاز از 35 بازی‌شان پس از تیم‌های لسترسیتی، تاتنهام و منچسترسیتی در رده چهارم قرار دارند و این در حالی است که منچستریونایتد 59 امتیازی در رده پنجم قرار دارد و توپچی‌ها هم در بازی‌های باقیمانده خود باید به ترتیب به مصاف نوریچ‌سیتی (در خانه)، منچسترسیتی (خارج از خانه) و استون‌ویلا (در خانه) بروند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت