خانه / اخبار فوتبال ایران / مجید جلالی؛ کل قرارداد کادرفنی یک میلیارد و ۲۰۰ میلون است

مجید جلالی؛ کل قرارداد کادرفنی یک میلیارد و ۲۰۰ میلون است

مجید جلالی؛ کل قرارداد کادرفنی یک میلیارد و ۲۰۰ میلون است

مجید جلالی به گفتگوی امروز بیت‌الله رضایی و برکناری‌اش از این باشگاه پاسخ داد. او به شدت از دست مدیرعامل عجیب و غریب تیمش عصبانی است.

سایت تیفوسی به گزارش سایت نود، رضایی امروز در گفتگو با یک برنامه رادیویی اعلام کرده بود؛ مبلغ قرارداد این فصل جلالی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بوده؛ این درحالی است که مبلغ قرارداد جلالی در سایت رسمی سازمان لیگ ۶۳۰ میلیون تومان ثبت شده است. همین موضوع باعث شد تمام سایت‌های خبری به انتقاد از سرمربی سایپا بپردازند و اعلام کنند جلالی که شعارش اخلاق‌مداری در فوتبال است، سازمان لیگ را دور زده و قرارداد غیرواقعی با سایپا ثبت کرده. موضوعی که باعث شد جلالی در گفتگو با سایت نود به آن واکنش نشان بدهد:«نمی‌دانم منظور آقای رضایی از این حرف چه بوده؛ همه می‌دانند قرارداد من همانطور که سازمان لیگ ثبت شده ۶۳۰ میلیون تومان است که البته جناب رضایی ۲۵ درصد آن را هم به عنوان جریمه از من و سایر اعضای کادرفنی کم کرده. مبلغی که ایشان به عنوان قرارداد من اعلام کرده، مجموع پولی است که قرار بوده به تمام اعضای کادرفنی سایپا شامل من،‌ فرهاد پورغلامی،‌ حمید مطهری، مصطفی سفالمنش، مسعود میرزاده و محمد پالیزوان پرداخت شود که همانطور که خدمت‌تان عرض کردم،‌۲۵ درصد این مبلغ از قرارداد ما کم شده است. نمی‌دانم منظور ایشان از این حرف چه چیزی بوده است.»

جلالی درباره مصاحبه ابراهیم صادقی در واکنش به اینکه اینکه برخلاف ادعای سرمربی سایپا این باشگاه هیچ مذاکره‌ای با کاپیتان نارنجی‌پوشان برای هدایت این تیم در طول فصل نداشته هم گفت:«ابراهیم یک یار و دوست بسیار خوب برای مربیان سایپا بوده و هست و منظور من جواد نکونام بود که به اشتباه گفته بودم کاپیتان تیم. زمانی که نکونام در تیم ما بود،‌ مدیرعامل باشگاه با او مذاکرات زیادی برای جانشینی من انجام داده بود و البته کار هم تا حد زیادی تمام شده بود. البته شنیده‌ام که آقای رضایی گفته من قانون فوتبال را نمی‌دانم و صادقی مدرک مربیگری ندارد که روی نیمکت بنشیند. سوال من این است که مگر نکونام مدرک مربیگری داشت که شما با او همه صحبت‌هایتان را نهایی کرده بودید؟»

جلالی در پایان درباره خبر برکناری‌اش از سرمربیگری سایپا هم گفت:«از سوی باشگاه هیچ‌ چیزی رسما به من اعلام نشده و من قطعا فردا سر تمرین خواهم رفت. البته اگر همین حالا که با شما صحبت می‌کنم هم یکی از اعضای هیات‌مدیره با من تماس بگیرد و این موضوع را به من اعلام کند،‌ فردا سر تمرین نخواهم رفت.»

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *