پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14746 12 اردیبهشت 1395 ساعت [ 11:58 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

واکنش ونگر به دودستگی هواداران آرسنال در بازی مقابل نوریچ

سرمربی توپچی‌های لندن می‌گوید هنوز برخی هواداران این تیم قدردان زحمات او برای این باشگاه انگلیسی هستند.

واکنش ونگر به دودستگی هواداران آرسنال در بازی مقابل نوریچ

سرمربی توپچی‌های لندن می‌گوید هنوز برخی هواداران این تیم قدردان زحمات او برای این باشگاه انگلیسی هستند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در جریان پیروزی یک بر صفر شب گذشته (شنبه) آرسنال برابر نوریچ‌سیتی در هفته سی‌و‌ششم لیگ برتر انگلیس برخی هواداران آرسنال در دقیقه 12 بازی به نشانه 12 سال حسرت قهرمانی در لیگ برتر شعار «زمان تغییر»‌ را سر دادند و خواهان رفتن ونگر شدند، اما برخی هواداران دیگر هم شعار «تنها یک آرسن ونگر وجود دارد» و «ما آرسنال را دوست داریم» را در حمایت از سرمربی فرانسوی خود سر دادند.

ونگر پس از این بازی در مورد دودستگی بین تماشاگران حاضر در ورزشگاه امارات شهر لندن گفت: جو عجیبی در ورزشگاه حاکم بود، اما به‌هر حال ما باید به این شرایط عادت کنیم. روی هم رفته تعدادی از هواداران معترض بودند، اما اکثریت آنها اعتراضی نداشتند و پشت تیم بودند. آنها کسانی بودند که هنوز قدردان کارهایی که من برای آرسنال کرده‌ام، هستند.

وی افزود: با تمام این اوضاع و احوال سعی کردیم هواداران خود را صددرصد خوشحال کنیم و این هدف ماست. سعی کردم به شعارهای هواداران توجهی نکنم و تمرکزم را روی بازی بگذارم. وظیفه من به پیروزی رساندن تیم در بازی‌های‌مان است، به‌همین خاطر وقتی بازی شروع می‌شود تمام توجهم به بازی است و بس!

سرمربی فرانسوی توپچی‌ها در بخش دیگری از صحبت‌هایش تأکید کرد: من یک حرفه‌ای هستم که 19 سال در آرسنال بوده‌ام و همیشه سعی کرده‌ام تا به بهترین شکل ممکن به وظیفه‌ام در این باشگاه عمل کنم و البته باید قضاوت مردم در مورد خودم را هم بپذیرم. تنها چیزی که نسبت به آن ذره‌ای شک ندارم این است که در تمام این مدت به باشگاه آرسنال متعهد بوده‌ام. در نهایت متأسفم از اینکه نتوانسته‌ام هواداران آرسنال را صددرصد خوشحال کنم، اما نباید این را فراموش کرد که ما در این سال‌ها همیشه تیمی باثبات بوده‌ایم.

ونگر در تکمیل صحبت‌هایش گفت: این فصل اما برای هواداران ما خیلی خاص بود، چون برای مدت طولانی در موقعیتی بودیم که هواداران‌مان بر این باور بودند که آرسنال می‌تواند این فصل به قهرمانی برسد، اما موفق به این کار نشدیم. به‌هر حال این جای ناامیدی دارد.

وی همچنین در خصوص بیرون کشیدن الکسیس سانچس در دقیقه 84 بازی که عصبانیت هواداران را به همراه داشت، عنوان کرد: حرفه من ایجاب می‌کند که تصمیم آخر را بگیرم. به‌هر حال صددرصد راضی نگه داشتن هواداران هم کار خیلی دشواری است.

آرسنال با این برد 67 امتیازی شد و ضمن صعود به رده سوم جدول رده‌بندی، در آستانه کسب سهمیه مستقیم حضور در مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت