خانه / خبرهای فوتبال خارجی / مولر: سه‌شنبه باید مقابل اتلتیکو آتش‌بازی راه بیندازیم

مولر: سه‌شنبه باید مقابل اتلتیکو آتش‌بازی راه بیندازیم

مولر: سه‌شنبه باید مقابل اتلتیکو آتش‌بازی راه بیندازیم

مهاجم سرخپوشان مونیخی به هم‌تیمی‌هایش گفت که باید تساوی مقابل مونشن‌گلادباخ را به دست فراموشی سپرد و به بازی برگشت برابر اتلتیکو فکر کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماس مولر که در تساوی یک – یک عصر شنبه بایرن مونیخ مقابل بورسیا مونشن‌گلادباخ در هفته سی‌و‌دوم بوندس‌لیگای آلمان تنها گل تیمش را در دقیقه شش به ثمر رساند، هرچند گل دقیقه 72 آندره هان، گل او را بی‌ثمر و قهرمانی باواریایی‌ها را یک هفته به عقب انداخت، به سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ گفت: ما با نتیجه یک بر صفر از مونشن‌گلادباخ پیش بودیم، اما وقتی با یک گل برتری نسبت به حریف پیش هستید، دو برابر احتمال ضربه خوردن‌تان وجود دارد. در 15 دقیقه پایانی بازی تقریباً می‌شود گفت که موقعیت گلزنی خیلی جدی نتوانستیم روی دروازه مونشن‌گلادباخ خلق کنیم. در کل به‌نظرم بازی نزدیکی بود. سه‌شنبه شب هم باید در آلیانتس آره‌نا مقابل اتلتیکو آتش‌بازی راه بیندازیم.

ژروم بواتنگ، مدافع میانی باواریایی‌ها هم که پس از دوری چند هفته‌ای از میادین در این بازی 68 دقیقه برای بایرن بازی کرد، اظهار داشت: تساوی ناامیدکننده‌ای بود. ما بازی را برابر حریف خوبی عالی شروع کردیم. البته که قصدمان پیروزی در این بازی و برپایی جشن قهرمانی مقابل هواداران‌مان بود. به‌هر حال در این کار موفق نبودیم و حالا باید روی بازی سه‌شنبه‌ شب‌مان برابر اتلتیکومادرید تمرکز کنیم و با تمام توان به مصاف آنها برویم.

وی همچنین تصریح کرد: برای خود من هم بازی برای دقایقی برای بایرن پس از چند هفته دوری از مستطیل سبز خیلی مهم بود. به‌هر حال بازی کردن در یک مسابقه رسمی اهمیت بیشتری دارد تا اینکه در تمرینات بازی کنید.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *