پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14763 12 اردیبهشت 1395 ساعت [ 13:17 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جابر انصاری ::لقب«جابررفت وبرگشت»رادوست دارم/استقلال رابه پرسپولیس ترجیح دادم

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: اول فصل از پرسپولیس هم پیشنهاد داشتم اما چون واقعا استقلالی بودم، ترجیح دادم آبی پوش شوم.

جابر انصاری ::لقب«جابررفت وبرگشت»رادوست دارم/استقلال رابه پرسپولیس ترجیح دادم

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: اول فصل از پرسپولیس هم پیشنهاد داشتم اما چون واقعا استقلالی بودم، ترجیح دادم آبی پوش شوم.

سایت تیفوسی به گزارش کاپ : متن گفت و گوی مفصل خبرنگار کاپ با جابر انصاری را می خوانید: 

*در خصوص بازی مقابل سایپا صحبت کن.

خدا را شکر توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. بازی فوق العاده حساسی بود. مهم تر از آن این بود که پرسپولیس هم در یک بازی حساس شکست خورد تا همه چیز دوباره دست خودمان باشد. باید تلاش کنیم در دوبازی آینده هم پیروز شویم تا انشاالله عنوان قهرمانی را کسب کنیم.

*مجید جلالی بعد از بازی عنوان کرد که گل های استقلال درست نبوده است. 

گل های ما همگی درست بود. حتی قبل از گل دوم داور می توانست یک پنالتی دیگر را نیز به نفع تیم ما بگیرد. من باید بگویم آن پنالتی هم که برای ما گرفته شد و همه به آن ایراد گرفته اند من بعد از بازی در منزل صحنه را دیدم و مطمئن هستم آن صحنه هم به درستی پنالتی گرفته شده است و کارشناسان همگی آن را تایید کردند.

*بعد از این بازی شایعه شد میداودی مهاجم سایپا مقابل استقلال کم کاری کرده است.

فکر می کنم میداودی در 10 دقیقه پایانی به بازی آمده بود و تلاش بسیاری انجام داد تا گلزنی کند. حتی دو، سه کاشته خوب را نیز به دست آورد. من اعتقاد دارم چنین چیزی صحت ندارد و میداودی یکی از بهترین بازی هایش را مقابل تیم استقلال انجام داد.

*در ادامه به مصاف تراکتورسازی خواهید رفت که به نوعی قهرمان را مشخص خواهد کرد.

به نظرم دیدار با تراکتور یکی از سخت ترین بازی های ما در دور برگشت خواهد بود. باید هر چه توان داریم در این بازی بگذاریم تا پیروزی را کسب کنیم. ما اگر بتوانیم در این بازی سه امتیاز را به دست بیاوریم خیال مان تا حدودی راحت خواهد شد و با انگیزه بیشتری مقابل صبا ظاهر خواهیم شد. چون حریفان مان در این هفته میهمان خواهند بود و این بهترین فرصت است تا در این دیدار خانگی به کمک هواداران به قهرمانی نزدیک تر شویم.

*شما 12 امتیاز از پرسپولیس جلو بودید اما به یکباره صدرنشینی را به مدت دو هفته از دست دادید.

خب بالاخره صدرنشینی فشارهای زیادی را به تیم و بازیکنان وارد می کند. اگر دقت کرده باشید پرسپولیس هم دو هفته صدر بود اما نتوانست آن را نگه دارد. ما در یکسری از بازی های خانگی امتیاز از دست دادیم و تا آمدیم به خودمان بیاییم حریفان به ما نزدیکتر شدند. خدا را شکر در بهترین موقعیت توانستیم به صدر جدول برسیم. اگر بتوانیم به قهرمانی برسیم می توانیم در حذفی هم به دنبال مقام اول باشیم تا برای اولین بار بعد از مدت ها در یک سال دو جام کسب کنیم.

*بعد از گذشت نزدیک به دو هفته هنوز صحبت از دربی است. چرا در آن بازی شکست سنگینی را متحمل شدید؟

نتیجه بسیار بدی رقم خورد. ما هنوز از باخت در دربی ناراحت هستیم اما خدا را شکر با کمک بزرگترها و کادر فنی تیم جمع و جور شد و بعد از این بازی دو برد بسیار مهم به دست آوردیم که به نوعی باعث شد هواداران کمی باخت دربی را فراموش کنند.

*فکر می کنید اگر در حال حاضر با پرسپولیس بازی کنید این نتیجه رقم می خورد؟

ما 10 بازی دیگر هم با پرسپولیس بازی کنیم دیگر چنین نتیجه ای رقم نمی خورد. آن بازی شرایط خاص خودش را داشت. توپ هایمان تبدیل به گل نمی شد. هم پنالتی مان گرفته نشد و هم اشتباهات داوری تاثیرگذار بود. به هر حال قسمت این گونه بود که این نتیجه رقم بخورد.

*امسال توانستی در دربی رفت و برگشت شوی و هواداران برایت لقب ساخته اند. 

خدا را شکر توانستم در اولین سال حضورم در استقلال در دربی موفق به گلزنی شوم. از این لقب خوشم می آید. تلاش می کنم که سال های آینده هم بهترین عملکرد را برای استقلال داشته باشم.

* داستان این پشتک های بعد از گلت را توضیح بده.

داستان خاصی ندارد. من دوست دارم در بعضی از بازی ها این پشتک را بزنم. اگر دقت کرده باشید روی هر گلی که می زنم این کار را انجام نمیدهم. در تیم های سابقم هم این کار را انجام می دادم و از این کار لذت می برم.

*ژیمناستیک کار کردی؟

نزدیک به دو سال ژیمناستیک کار کردم و به خاطر همین است که می توانم پشتک بزنم. چون آدم عادی نمی تواند چنین کاری انجام دهد.

*نمی ترسی مصدوم شوی؟

من به پشتک زدن عادت دارم. بار اولی که پشتک زدم مصدوم شدم. وقتی گلزنی کرده و پشتک می زنم وقتی روی هوا هستم چیزی را نمی فهمم تا زمانی که پایین بیایم.

*در یکی از بهترین سال های فوتبالی ات به تیم ملی دعوت نشدی. از کی روش ناراحت نیستی؟

من تلاش می کنم که پیراهن تیم ملی را بر تن کنم. در اول فصل در یکی، دو اردو به تیم ملی دعوت شدم.تلاش می کنم در همین بازی های پایانی هم عملکرد خوبی داشته باشم و نظر مساعد کادر فنی تیم ملی را جلب کنم.

*تا کنون هفت گل زده ای. اگر پنالتی های استقلال را زده بودی الان در کورس آقای گلی بودی.

درست است که هفت گل زدم ولی چهار، پنج موقعیت گل را هم با بدشانسی از دست داده ام. مهم موفقیت تیم است. امیدوارم در سال های آینده هم عملکردم بهتر از این باشد.

*دوست داری آقای گل شوی؟

چرا نباید دوست داشته باشم؟ تلاش می کنم در سال آینده در کورس آقای گلی باشم.

*یکی از معدود بازیکنانی هستی که زیاد کری نمی خوانی و کمتر مصاحبه می کنی. علت خاصی دارد؟

زیاد اهل کری خواندن نیستم. بیشتر دوست دارم در زمین کارم را انجام دهم. در سال معمولا دو، سه مصاحبه آن هم با دوستان خودم می باشد.

*اول فصل از پرسپولیس و تیم های دیگر هم پیشنهاد داشتی؟

از پرسپولیس هم پیشنهاد داشتم ولی چون استقلالی بودم و این تیم را دوست داشتم و فکر می کنم یکی از بهترین انتخاب های ورزشی ام را انجام دادم و از این کار راضی هستم.

*قبول داری بهترین خرید امسال استقلال بودی؟

نه این موضوع را قبول ندارم. همه بازیکنان که جذب استقلال شدند بهترین های تیم های خود بودند. فکر می کنم بهترین خریدمان مهدی رحمتی بود. او در چند بازی یک تنه به اصطلاح کار را در آورد و باعث موفقیت تیم شد. در همین بازی آخر همه دیدند چگونه آن توپ را که هیچ دروازه بانی نمی توانست از گل شدنش جلوگیری کرد را گرفت.

*نقش هواداران در دو بازی آخر چقدر است؟

خیلی مهم است. آنها در آخرین بازی خانگی مان باید بیایند و تیم را تشویق کنند. دوست داریم استادیوم آزادی را در این بازی پر ببینیم. مثل بازی مقابل گسترش فولاد که سنگ تمام گذاشتند.

*در پایان صحبت خاصی مانده؟

امیدوارم بتوانیم جام قهرمانی را کسب کرده و دل هواداران را شاد کنیم. همه چیز دست خودمان است. ما باید در این دو بازی با تلاش و انگیزه بالایی در مسابقات ظاهر شویم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت