پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14819 13 اردیبهشت 1395 ساعت [ 14:28 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مانچینی: اینتر مقابل لاتزیو رقت‌انگیز بازی کرد

سرمربی تیم فوتبال اینتر پس از باخت تیمش در خانه لاتزیو و از دست دادن فرصت کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، از عملکرد شاگردانش به‌شدت انتقاد کرد.

مانچینی: اینتر مقابل لاتزیو رقت‌انگیز بازی کرد

سرمربی تیم فوتبال اینتر پس از باخت تیمش در خانه لاتزیو و از دست دادن فرصت کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، از عملکرد شاگردانش به‌شدت انتقاد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، روبرتو مانچینی در واکنش به باخت 2 بر صفر شب گذشته (یکشنبه) نراتزوری در خانه لاتزیو که فاصله هفت امتیازی اینتر با رم رده سومی را در فاصله دو هفته به پایان رقابت‌ها حفظ و این تیم را از کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده ناامید کرد، به خبرنگاران گفت: در این بازی به‌خصوص در 20 دقیقه اولش افتضاح بازی کردیم و حق‌مان بود که ببازیم. در نیمه دوم موقعیت‌هایی برای جبران گل اول لاتزیو داشتیم، اما مثل همیشه آنها را به هدر دادیم. بازی ما کیفیت و دقت کافی ندارد. برای زدن یک گل بی‌نهایت مشکل داشتیم. کیفیت بازی این تیم پایین است. اگر شما بازی را دیده باشید، متوجه می‌شوید که بخش زیادی از تیم ما نقص دارد که باید برطرف شوند.

مانچینی ادامه داد: برای رسیدن به رده سوم اندک امیدی داشتیم، اما باید این بازی را می‌بردیم و امیدوار بودیم که رم در بازی‌اش شکست بخورد. حداقل چیزی که ما می‌خواستیم، تثبیت جایگاه‌مان در رده چهارم بود. در عوض این‌ها، عملکرد ما رقت‌انگیز بود. نگرش بازیکنان کاملاً اشتباه بود. ما ضعیف بازی کردیم و طوری به این بازی نگاه می‌کردیم که انگار یک بازی دوستانه پیش‌فصل است. بسیاری از بازیکنان ما باید درک کنند که اینتر، اینتر است.

مانچینی تأکید کرد: باز هم حرف قبلی‌ام را می‌زنم و می‌گویم که این فصل برای ما فصل خوبی بوده است. امید داشتیم سوم شویم و با در نظر گرفتن آغازی که در این فصل داشتیم، می‌توانستیم به این هدف نیز دست پیدا کنیم. با شروع خوبی که داشتیم ما حتی برخی را ترغیب کردیم که به قهرمانی اینتر فکر کنند، اما ما در این فصل نقاط ضعف جدی داشتیم. متأسفانه در این بازی‌ها ما کیفیت کافی نداشتیم و از نظر فنی ضعیف هستیم. تیم ما نیاز دارد که روی اصول بازی فوتبال کار کند. اینتر تیم جوانی است و شاید به فصلی مانند این نیاز داشت تا به شرایط بازی در سری A عادت کند. از فصل آینده اما ما اشتباهاتی را که در این فصل داشتیم، تکرار نخواهیم کرد.

جیسون موری‌یو، مدافع اینتر در عرض دو دقیقه دو خطایی که کارت زرد داشت، مرتکب شد و کارت قرمز گرفت. مانچینی در این باره هم گفت: موری‌یو گول خورد. او نباید متوقف می‌شد، چون مشخص بود که کیتا می‌خواهد توپ را روی پای راستش ببرد. او ساده لوحانه حرکت کرد. این سی‌و‌پنجمین بازی او در سری A بود و من امیدوارم که تجربیاتش برای فصل آینده بیشتر شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت