خانه / خبرهای فوتبال خارجی / مجازات کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس در انتظار فلینی

مجازات کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس در انتظار فلینی

مجازات کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس در انتظار فلینی

مروان فلینی

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال انگلیس، ممکن است هافبک بلژیکی منچستریونایتد را به‌دلیل درگیری‌اش با بازیکن لسترسیتی مجازات کنند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، با وجود آنکه داور بازی روز گذشته (یکشنبه) تیم‌های فوتبال منچستریونایتد و لسترسیتی در ورزشگاه اولدترافورد، مروان فلینی، هافبک شیاطین سرخ و روبرت هوث، مدافع روباه‌ها را به‌دلیل درگیری‌شان مجازات نکرد، این احتمال وجود دارد که حداقل یکی از آنها به‌دلیل این درگیری از سوی کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس (FA) مجازات شوند.

در جریان درگیری فلینی و هوث، مدافع لسترسیتی موهای هافبک بلژیکی من‌یونایتد را کشید و فلینی هم در واکنش به این حرکت هوث با آرنج خود ضربه‌ای به او زد. با وجود شدت درگیری مایکل اولیور، داور مسابقه به هیچ یک از دو بازیکن خاطی کارت نشان نداد، اما این اتفاق جنجال بزرگی در رسانه‌ها به راه انداخته است و برخی از کارشناسان از جمله آلن شیرر پیش‌بینی کرده‌اند که کمیته انضباطی FA کم کاری داور را برای مجازات فلینی و هوث جبران می‌کند و احتمال مجازات شدن فلینی حتی بیشتر از احتمال مجازات شدن هوث است.

دو هفته پیش دله آلی، هافبک انگلیسی تاتنهام به‌دلیل انجام حرکتی مشابه و ضربه‌ای که با آرنجش به بازیکن وست بروموویچ زد، سه جلسه از همراهی تاتنهام محروم شد و این احتمال وجود دارد که برای فلینی و هوث هم مجازاتی مشابه در نظر گرفته شود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *