خانه / اخبار فوتبال ایران / در نظر سنجی بهترین مربی خارجی بعد از انقلاب برنامه نود کیروش با 8 هزار رای بیشتر نسبت به برانکو پیشتاز شد!!!

در نظر سنجی بهترین مربی خارجی بعد از انقلاب برنامه نود کیروش با 8 هزار رای بیشتر نسبت به برانکو پیشتاز شد!!!

در نظر سنجی بهترین مربی خارجی بعد از انقلاب برنامه نود کیروش با 8 هزار رای بیشتر نسبت به برانکو پیشتاز شد!!!

سایت تیفوسی : شب گذشته در نظر سنیج انتخاب بهترین مربی خارجی پس از انقلاب رقابت عجیب و نفس گیری  برپا بود .

این نظر سنجی که شامل 4 گزینه یعنی : برانکو ، استانکو ،کرانچار و کارلوس کیروش بود در نهایت با رقابت میلیمتری کیروش و برانکو به پایان رسید .

رقابتی که اگر بخواهیم برایش برنده عنوان کنیم فرد برنده تنها با 8 هزار رای بیشتر انتخاب شد که اون هم کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی بود اما از نظر کلی و حتی به اذعان عادل فردوس یپور هر دو مربی برنده دیشب بودند و نمی شد گفت کدام یک محبوب تر و بهتر بودند از دید مردم و می شود چنین استنباط کرد که هم پروفسور و هم کیروش انتخاب ویژه مردم هستند و مردم قدردان خدمات این دو …

در پایان این برنامه با شرکت ۲ میلیون و ۳۹ هزار نفر در نتیجه ای عجیب و بی سابقه کارلوس کی روش و برانکو ایوانکوویچ ۴۷،۹۵ و ۴۷،۴۶ درصد آرای بینندگان را به خود اختصاص دادند و کی روش در نظرسنجی بهترین مربی خارجی پس از انقلاب ۹ هزار رای بیشتر کسب کرد. پس از آنها استانکو پوکله پوویچ با ۲،۵۲  و زلاتکو کرانچار با ۲،۰۷ درصد در رده های بعدی قرار گرفتند.

در تاریخ برنامه نود هرگز سابقه نداشت آرای گزینه های نظرسنجی نود تا دهم درصد با هم برابر باشد اما در اواسط این برنامه چنین اتفاقی افتاده و برای تعیین گزینه برتر صدم درصد آرا به نمایش گذاشته شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *