پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14864 14 اردیبهشت 1395 ساعت [ 12:34 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دخه‌آ بهترین بازیکن سال منچستریونایتد شد

دروازه‌بان اسپانیایی شیاطین سرخ بار دیگر عنوان بهترین بازیکن سال این تیم را از آن خود کرد.

دخه‌آ بهترین بازیکن سال منچستریونایتد شد

فن‌خال+ دخه‌آ

دروازه‌بان اسپانیایی شیاطین سرخ بار دیگر عنوان بهترین بازیکن سال این تیم را از آن خود کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، داوید دخه‌آ برای سومین سال متوالی عنوان بهترین بازیکن سال منچستریونایتد را از آن خود کرد. پیش از این تنها بازیکنی که سه بار موفق به کسب این عنوان شده بود، کریستیانو رونالدوی پرتغالی بود (2004، 2007 و 2008)، اما دخه‌آ تبدیل به اولین کسی شد که این عنوان را برای سه سال متوالی به خود اختصاص می‌دهد.

دروازه‌بان 24 ساله سرخپوشان شهر منچستر در 32 بازی از فصل جاری لیگ برتر که درون دروازه این تیم ایستاده، 14 بار دروازه‌اش را بسته نگه داشته است.

دخه‌آ پس از کسب این جایزه گفت: نمی‌دانم واقعاً چه بگویم، کسب این عنوان برای سه سال متوالی شگفت‌انگیز است. واقعاً خوشحالم. باعث افتخار است که چنین جایزه‌ای را دریافت کردم و می‌خواهم از هواداران‌مان که در دنیا بهترین هستند، تشکر کنم. کسب این عنوان آن هم سه سال متوالی فوق‌العاده است. از همه قدردانی می‌کنم و باید بگویم که ما به تلاش‌مان ادامه خواهیم داد.

وی افزود: به اعتقاد من تمامی بازیکنان و اعضای تیم مهم هستند و حالا بازی مهمی در ومبلی پیش‌روی ماست. اگر بتوانیم جام حذفی را از آن خود کنیم، به نظرم فصل خوبی را داشته‌ایم.

همچنین در این مراسم کریس اسمالینگ نیز جایزه بازیکن سال منچستریونایتد به انتخاب بازیکنان این تیم را دریافت کرد. کامرون بروثویک جکسون و مارکوس رشفورد هم به ترتیب عناوین بهترین بازیکن زیر 21 سال و بهترین بازیکن زیر 18 سال منچستریونایتد را به خود اختصاص دادند

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت