خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / افشارزاده: خیال‌تان راحت، استقلال اسیر جوسازی عده‌ای نمی‌شود

افشارزاده: خیال‌تان راحت، استقلال اسیر جوسازی عده‌ای نمی‌شود

افشارزاده: خیال‌تان راحت، استقلال اسیر جوسازی عده‌ای نمی‌شود

سرپرست باشگاه استقلال گفت: استقلال صدرنشین لیگ برتر است اما عده‌ای نمی‌خواهند موفقیت استقلال را ببینند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه استقلال، بهرام افشارزاده در واکنش به شایعه اختلاف باشگاه با اسپانسر این تیم و برداشتن لوگوی تبلیغاتی این اسپانسر گفت: باشگاه استقلال از ابتدای لیگ با شرکت همراه اول به عنوان حامی مالی خود قرارداد بسته و تا امروز هم مشکلی با اسپانسر نداشته‌ایم و به همکاری دوجانبه خود با اسپانسر ادامه می‌دهیم. اسپانسر باشگاه تا‌کنون به تمام تعهداتش عمل کرده است و امیدواریم این همکاری در آینده هم تداوم داشته باشد.

وی درباره اینکه گفته می‌شود استقلال در بازی هفته آینده مقابل تراکتورسازی تبریز با لباس‌هایی فاقد لوگوی تبلیغاتی اسپانسر باشگاه به میدان می‌رود، تصریح کرد: به هیچ‌وجه چنین چیزی صحت ندارد. دلیلی ندارد این کار را انجام دهیم. باز هم تاکید می‌کنم مشکلی با اسپانسر نداریم و یکشنبه هفته آینده هم استقلال با لباس‌هایی که از ابتدای لیگ با آن‌ها بازی کرده به میدان می‌رود.

سرپرست باشگاه استقلال با اشاره به جوسازی‌هایی که این روزها علیه این تیم می‌شود، گفت: استقلال صدرنشین لیگ و بخت نخست قهرمانی است و متاسفانه کسانی که نمی‌خواهند و نمی‌توانند موفقیت استقلال را ببینند، این روزها دست به جوسازی علیه ما زده‌اند. باید به آنها گفت خیال‌تان راحت، استقلال اسیر این بازی‌ها نمی‌شود و جوسازی علیه این تیم بی‌فایده است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *