پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 14872 14 اردیبهشت 1395 ساعت [ 12:43 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اسپالتی: توتی الماس تیم ماست

سرمربی تیم فوتبال رم پس از پیروزی تیمش در خانه جنوا، از کاپیتان کهنه‌کار تیم خود که یکی از گل‌های جالوروسی را به ثمر رساند، تمجید ویژه‌ای به عمل آورد.

اسپالتی: توتی الماس تیم ماست

سرمربی تیم فوتبال رم پس از پیروزی تیمش در خانه جنوا، از کاپیتان کهنه‌کار تیم خود که یکی از گل‌های جالوروسی را به ثمر رساند، تمجید ویژه‌ای به عمل آورد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پیروزی شب گذشته (دوشنبه) تیم فوتبال رم در خانه جنوا، فرانچسکو توتی گل دوم جالوروسی را به ثمر رساند و سرمربی خود، لوچانو اسپالتی را مجاب کرد که یک بار دیگر به توانایی و ارزش‌های این بازیکن 39 ساله اعتراف کند.

اسپالتی در تمجید از توتی که به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت و با یک ضربه ایستگاهی زیبا، دروازه جنوا را باز کرد، اظهار داشت: فرانچسکو همیشه کمک بزرگی برای ما بوده است. زدن این ضربات آزاد هم بخشی از مهارت‌های اوست. شزنی (دروازه‌بان رم) به من گفت که به خبرنگاران بگویم بازیکنان تیم ما همیشه از توتی یاد می‌کنند، اما خود او هم به‌دلیل واکنشی که در آخرین دقیقه بازی داشت، شایسته تمجید است. پس من هم پیام او را به شما منتقل می‌کنم. گل الشعراوی (گل سوم رم) هم فوق‌العاده بود که نتیجه حرکتی خوب از سوی ادین ژکو بود. بنابراین این پیروزی مهم را ما به لطف همکاری تمام اعضای تیم‌مان کسب کردیم.

اسپالتی ادامه داد: به‌نظر من، توتی مانند یک الماس است. شما الماس‌های‌تان را فقط برای مراسم و زمان‌هایی خاص بیرون می‌آورید، نه هر روز. عیار توتی بیش از 24 قیراط است. ما در این بازی هرچه در توان داشتیم نشان دادیم و تیم‌مان یک عملکرد فوق‌العاده داشت. توتی هم به نوبه خودش، فوق‌العاده بازی کرد، اما او دقیقاً برای انجام همین کار اینجاست. زمانی که من توتی را در حال گره زدن بند کفش‌هایش و با آن نگاه همیشگی در چهره‌اش دیدم، می‌دانستم که می‌توانیم به کسب نتیجه امیدوار باشیم.

گزارش‌های فراوانی منتشر شده مبنی بر اینکه توتی قراردادش را با رم برای یک سال دیگر تمدید خواهد کرد. اسپالتی در این خصوص هم عنوان کرد: اگر شما می‌خواهید چیزی در این باره بدانید باید با رئیس باشگاه صحبت کنید. من همیشه گفته‌ام این موضوع به خود آنها مربوط است. من همیشه حامی بازیکنانم بوده‌ام و آن کسی هستم که از آنها می‌‌خواهد بدوند و انرژی‌شان را می‌گیرد. اینکه آنها بابت تلاش‌های‌شان پاداش بگیرند، کاملاً درست است. فرانچسکو در اینجا کارهای فوق‌العاده‌ای انجام داده است. اگر او قراردادش را با ما تمدید کند، بسیار خوشحال خواهم شد. من همچنین خوشحالم می‌شوم که او کاری را که می‌خواهد انجام دهد، حتی اگر آن کار ادامه دادن به دوران بازیگری‌اش باشد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت