خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لواندوفسکی: این یک ننگ بزرگ بود

لواندوفسکی: این یک ننگ بزرگ بود

لواندوفسکی: این یک ننگ بزرگ بود

ستاره لهستانی بایرن مونیخ حذف شدن تیمش از نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را یک ناکامی بزرگ می داند. او براین باور است که بایرن شایسته صعود به فینال بود.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا، با وجود آنکه روبرت لواندوفسکی موفق شد در دیدار برابر اتلتیکو مادرید گلزنی کند اما در نهایت بایرن مونیخ نتوانست جواز صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد.

دیدار برگشت بایرن برابر اتلتیکو مادرید با پیروزی دو بر یک باواریایها به پایان رسید اما این شاگردان سیمئونه بودند که به خاطردر مجموع با نتیجه دو بر دو و به خاطر گلزنی در خانه حریف به فینال راه پیدا کردند.

روبرت لواندوفسکی از ناکامی تیمش بسیار ناراحت است و آن را یک ننگ بزرگ دانست. مهاجم لهستانی بایرن بعد از بازی گفت: ننگ بزرگی بود. بایرن کاملا شایسته صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا بود. بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و اگر می توانستیم یک گل دیگر به ثمر رسانیم الان تیم خوشحال بودیم.

او ادامه داد: برای باز کردن دروازه اتلتیکو مادرید راه های مختلف را امتحان کردیم. از همه نظر خوب بودیم و ایمان داشتیم که می توانیم پیروزی بازی شویم اما متاسفانه عدالت فوتبال اجرا نشد و این اتلتیکو مادرید بود که به فینال راه یافت. برای رسیدن به فینال همه تلاش خود را به کار گرفتیم. از این ناکامی بزرگ بسیار ناراحت هستیم. بایرن شایسته صعود به فینال بود و همه ما ناراحت هستیم.

در این دیدار روبرت لواندوفسکی موفق شد گل پیروزی را برای بایرن مونیخ به ثمر رساند؛ گلی که چه بسا تلخ ترین گل تاریخ دوران بازیگری این بازیکن باشد.

انتهای پیام

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *