پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 15154 16 اردیبهشت 1395 ساعت [ 1:45 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ذب آهن 3 النصر 0 ؛ خط و نشان تیم یحیی برای حریفان اماراتی

ذوب آهن با یک پیروزی شیرین به عنوان بهترین نماینده غرب آسیا در مرحله گروهی آماده حضور در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد.

ذب آهن 3 النصر 0 ؛ خط و نشان تیم یحیی برای حریفان اماراتی

سایت تیفوسی :ذوب آهن با یک پیروزی شیرین به عنوان بهترین نماینده غرب آسیا در مرحله گروهی آماده حضور در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ذوب آهن، نماینده کشورمان با برتری 3 بر صفر در بازی دور ششم گروه دوم لیگ قهرمانان آسیا مقابل النصر عربستان به عنوان سرگروه و بهترین تیم غرب آسیا در مرحله گروهی راهی مرحله حذفی معتبرترین جام باشگاهی قاره کهن شد.

گل های پهلوان در دقیقه 30 و حسن زاده در دقیقه 41 ( از روی نقطه پنالتی)  با گل دقیقه 87 هاشم بیک زاده همراه شد  و اخراج شیان از النصر در دقیقه 58 هم به این برتری کمک کرد.

دیگر بازی گروه دوم با تساوی بدون گل خانگی لخویای قطر مقابل بنیادکار ازبکستان به پایان رسید تا پس از ذوب آهن 14 امتیازی، لخویای 9 امتیازی جشن صعود را تکمیل کند و النصر 5 و بنیادکار 3 امتیازی حذف شدند.

به این ترتیب، ذوب آهن که پیش از این صعود خود به دور بعد را قطعی کرده بود، مجموع امتیازاتش را به عدد 14 رساند و علاوه بر سرگروهی به عنوان مقتدرترین تیم غرب آسیا راهی مرحله حذفی شد؛ جایی که باید در روزهای 29 اردیبهشت و 5 خردادماه در دو بازی رفت و برگشت مرحله یک هشتم نهایی به مصاف العین برود و در صورت برتری در مرحله بعدی برنده جدال لخویا و الجیش را پیش رو دارد.

تراکتورسازی، دیگر نماینده کشورمان هم در دور بعد، طی روزهای 28 اردیبهشت و 4  خردادماه دو بازی حساس با النصر، دیگر نماینده امارات پیش رو دارد و در صورت برتری در یک چهارم نهایی رویاروی برنده بازی الهلال عربستان ولوکوموتیو تاشکند ازبکستان می ایستد.

سپاهان با شکستی دیگر از جام خداحافظی کرد/ النصر و لوکوموتیو صعود کردند

شناسه خبر: 1066961 سرویس: ورزشی

دیدار تیم های فوتبال سپاهان و لوکوموتیو

نماینده کشورمان با شکستی دیگر به کار خود در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا پایان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم سپاهان، نماینده کشورمان با شکست 2 بر صفر مقابل تیم الاتحاد عربستان از لیگ قهرمانان آسیا وداع کرد.

گل دقیقه 17 «سن مارتین» با گل دقیقه 74 «نطیری» همراه شد تا الاتحاد این بازی دور ششم گروه اول لیگ قهرمانان آسیا را با برتری 2 بر صفر خاتمه دهد و سپاهان از پیش حذف شده هم با 3 امتیاز در مکان چهارم گروه قرار بگیرد.

برتری 2 بر صفر هم باعث صعود الاتحاد نشد چون در بازی همزمان لوکوموتیو تاشکند در زمین خودش مقابل النصر به تساوی بدون گل رسید و به این ترتیب لوکوموتیو با 10 و النصر با 9 امتیاز بالاتر از الاتحاد 9 امتیازی به دور بعد راه یافتند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت