پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 15165 16 اردیبهشت 1395 ساعت [ 13:13 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

راموس:هواداران‌مان یکبار دیگر نشان دادند که یار دوازدهم رئال هستند

کاپیتان کهکشانی‌ها تأکید کرد که رئال‌مادرید شایسته صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا بوده است.

راموس:هواداران‌مان یکبار دیگر نشان دادند که یار دوازدهم رئال هستند

کاپیتان کهکشانی‌ها تأکید کرد که رئال‌مادرید شایسته صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا بوده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرخیو راموس در پی برتری یک بر صفر شب گذشته (چهارشنبه) رئال‌مادرید مقابل من‌سیتی و صعود این تیم به فینال لیگ قهرمانان اروپا که تکرار فینال تمام مادریدی فصل 14-2013 این رقابت‌‎ها را رقم زد، گفت: گاهی اوقات بعضی بازی‌ها آسان‌تر هستند و برخی دیگر دشوارتر، اما لیگ قهرمانان همیشه نیاز به تمرکز بالایی  دارد.

وی افزود: ما تیم برتر میدان بودیم و می‌دانستیم که در این بازی به گل می‌رسیم. با وجود اینکه خیلی‌ها می‌گفتند منچسترسیتی حریف دشواری است، اما آنها را حذف کردیم. حالا می‌توانیم بگوییم که در فینال هستیم، آن هم در فصلی که دشوار بوده است، اما با سختکوشی و اتحاد تیمی در سه سال اخیر دو بار به فینال لیگ قهرمانان رسیدیم.

مدافع و کاپیتان سفیدپوشان مادریدی در بخش پایانی صحبت‌های خود اظهار داشت: رئال‌مادرید و هوادارانش شایسته حضور در فینال لیگ قهرمانان هستند. از هواداران‌مان قدردانی می‌کنیم، چون آنها یکبار دیگر نشان دادند که یار دوازدهم ما هستند. حالا روح‌مان را برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آزاد می‌کنیم.

تیم‌های رئال‌مادرید و اتلتیکومادرید در تاریخ 28 مِی (8 خرداد) در فینال لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سن‌سیرو شهر میلان به دیدار هم می‌روند. در فینال فصل 14-2013 کهکشانی‌ها با نتیجه 4 بر یک از سد روخی‌بلانکو گذشتند و به دهمین قهرمانی خود در اروپا دست یافتند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت