پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 15190 17 اردیبهشت 1395 ساعت [ 19:01 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کلوپ : نمی‌توانم واژه‌های مناسبی برای توصیف عملکرد تیمم پیدا کنم

سرمربی آلمانی لیورپول پس از صعود تیمش به فینال لیگ اروپا، به انتقاد سرمربی حریف از او پاسخ داد و همچنین از عملکرد شاگردانش در این بازی تمجید به عمل آورد.

کلوپ : نمی‌توانم واژه‌های مناسبی برای توصیف عملکرد تیمم پیدا کنم

سرمربی آلمانی لیورپول پس از صعود تیمش به فینال لیگ اروپا، به انتقاد سرمربی حریف از او پاسخ داد و همچنین از عملکرد شاگردانش در این بازی تمجید به عمل آورد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ به انتقاداتی از سوی همتایش در ویارئال، مارسلینو به‌خاطر نحوه خوشحالی بعد از گل‌های لیورپول مطرح شده بود، پاسخ داد. در جریان بازی شب گذشته تیم‌های لیورپول و ویارئال در بازی برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا که با پیروزی 3 بر صفر مرسی‌سایدی‌ها و صعود آنها به فینال همراه بود، کلوپ واکنش‌های احساسی به گل‌های تیمش نشان می‌داد که ابراز احساسات او به مذاق سرمربی ویارئال خوش نیامد.

مارسلینو در پایان بازی گفت: کلوپ همین کسی هست که می‌بینید. او از نظر فنی یک سرمربی بزرگ است، اما در مورد سایر خصوصیاتش من ترجیح مانند او نباشم. این بار او با خوشحالی‌هایش پا را فراتر از حد گذاشت.

کلوپ در واکنش به اظهارات همتایش در ویارئال گفت: من هم حتی برای یک ثانیه از عمرم نمی‌خواهم مانند مارسلینو باشم، با اینکه او سرمربی بزرگی است.

وی سپس به عملکرد و دستاورد بازیکنانش در این بازی اشاره داشت و ادامه داد: من واژگان مناسبی را برای توصیف عملکرد بازیکنانم پیدا نمی‌کنم، پس بهتر است خودتان چند کلمه برایش پیدا کنید. این کار شماست. بازی تماشایی بود و ما از ابتدای بازی با انگیزه برای کسب نتیجه تلاش کردیم. در نیم ساعت اول بازی، قدرت و اراده بازیکنان‌مان مشخص بود و اگرچه در یک مقطع 15 دقیقه‌ای در همان نیمه ما کمی از صبر و حوصله‌مان را از دست دادیم. در نیمه دوم دوباره طبق برنامه‌مان عمل کردیم. ما بسیار احساسی بودیم، بسیار هوشیار و چند گل حیرت‌آور هم زدیم.

کلوپ دوباره به دانیل استوریج، مهاجم انگلیسی تیمش اعتماد کرد و او را برای اولین بار پس از چهار بازی اروپایی تیمش در ترکیب اصلی قرار داد و این بازیکن گل دوم لیورپول را در دقیقه 63 زد.

سرمربی آلمانی قرمزپوشان مرسی‌ساید در تمجید از استوریج عنوان کرد: بازی دانیل استوریج فوق‌العاده بود. همه شما الان می‌بینید که زمانی که دانیل استوریج آماده باشد، باورنکردنی بازی می‌کند، اما حتی او هم باید با کیفیت بازی کند و من می‌دانستم که در این بازی می‌تواند چنین کاری را انجام دهد. استوریج بازیکن فوق‌العاده‌ای است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت