خانه / خبرهای فوتبال خارجی / فن‌خال: هم سهمیه لیگ قهرمانان را می‌خواهم و هم قهرمانی در جام حذفی
van gal

فن‌خال: هم سهمیه لیگ قهرمانان را می‌خواهم و هم قهرمانی در جام حذفی

فن‌خال: هم سهمیه لیگ قهرمانان را می‌خواهم و هم قهرمانی در جام حذفی

سرمربی هلندی تیم فوتبال منچستریونایتد اعتراف کرد که تیمش در چهار بازی باقیمانده خود تا پایان فصل جاری حق شکست خوردن ندارد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، منچستریونایتد با وجود نتایج و عملکرد بی‌ثباتی که در چند ماه اخیر داشته است، هنوز این شانس را دارد که فصل را در چهار رده بالای جدول لیگ برتر به پایان برساند و سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده را کسب کند. البته این اتفاق در شرایطی محقق می‌شود که منچستریونایتد در دو هفته پایانی لیگ برتر و بازی معوقه‌اش تن به شکست ندهد. این در حالی است که شیاطین سرخ یک بازی حساس دیگر هم در فینال جام حذفی انگلیس برابر کریستال‌پالاس دارند.

لوئیز فن‌خال، سرمربی شیاطین سرخ که تیمش در سه بازی بعدی خود در لیگ برتر باید به مصاف تیم‌های نوریچ، وستهام و بورنموث برود، اظهار داشت: نه من دیگر نمی‌توانم شکست خوردن را تحمل کنم نه منچستریونایتد دیگر اجازه شکست خوردن دارد، اما ورزش برد و باخت دارد. قبول این موضوع سخت است، اما واقعیت همین است. ما باید بازی‌های‌مان را ببریم، وگرنه نمی‌توانیم جزو چهار تیم بالای جدول باشیم. این فشاری است که روی ما قرار دارد. ما باید تا پایان به مبارزه‌مان ادامه دهیم.

سرمربی هلندی من‌یونایتد ادامه داد: فکر می‌کنم که ما همیشه توانسته‌ایم این فشار را تحمل کنیم. این نظر من است چون کیفیت تیم‌‌مان را می‌دانم. نه فقط سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بلکه من قهرمانی در جام حذفی را هم می‌‌خواهم، چون به نظرم جام اتحادیه در انگلیس جام بسیار مهمی است.

فن‌خال با اشاره به بازی امروز (شنبه) تیمش در خانه نوریچ عنوان کرد: فشاری که وجود دارد برای همه ما زیاد است، اما نوریچ هم تحت‌فشار قرار دارد، چون باید بازی را ببرد، وگرنه ممکن است با لیگ برتر خداحافظی کند.

شیاطین سرخ از ساعت 16:15 به وقت تهران به مصاف نوریچ می‌روند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *