خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / کمالوند: می‌خواهیم قهرمان لیگ برتر را تعیین کنیم
faraz-kamalvand

کمالوند: می‌خواهیم قهرمان لیگ برتر را تعیین کنیم

کمالوند: می‌خواهیم قهرمان لیگ برتر را تعیین کنیم

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: می‌خواهیم در تعیین قهرمان لیگ برتر تأثیرگذار باشیم و فردا برای کسب سه امتیاز می‌جنگیم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امیدوارم فردا هر دو تیم فوتبال زیبایی به نمایش بگذارند و هر تیمی که مستحق پیروزی بود به سه امتیاز مسابقه دست پیدا کند.

وی افزود: برای ما فرقی ندارد که چه تیمی پیش‌روی‌مان قرار گرفته است و همه بازی‌ها از یک درجه اهمیت برخوردار هستند، اگرچه بازی فردا در زمین اختصاصی ما برگزار نمی‌شود، ولی برای کسب سه امتیاز می‌جنگیم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد خاطرنشان کرد: بعد از قهرمانی آرزویی که هر تیمی دارد این است که بتواند در تعیین قهرمان نقشی داشته باشد و ما هم دوست داریم در تعیین تیم قهرمان لیگ برتر تأثیرگذار باشیم. ما هفته گذشته استقلال خوزستان را در تبریز متوقف کردیم و تلاش می‌کنیم پرسپولیس را هم شکست دهیم.

کمالوند گفت: عزت و آبروی فوتبال آذربایجان برای ما مهم‌ترین انگیزه در بازی فرداست و به خوبی می‌دانیم که چشم میلیون‌ها نفر فردا به این مسابقه است و با تمام توان تلاش می‌کنیم نتیجه لازم را کسب کنیم.

وی با انتقاد از برخی افراد تأکید کرد: خودم را برای اتفاقات بعد از بازی از سوی آبی‌ها یا قرمزها آماده کردم. در روزهای اخیر خیلی‌ جاها حرف‌هایی مطرح شده است. آقایان استقلالی اَنگ زدند که ما می‌خواهیم مقابل پرسپولیس «وا» دهیم و هدایتی با ما صحبت کرده است که در بازی فردا نتیجه را به پرسپولیس تقدیم کنیم و دوستان پرسپولیسی هم تأکید کردند که چرا مدام می‌گویید برای این بازی انگیزه داریم و با تمام توان بازی می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد خاطرنشان کرد: من شش هفت سال است در فوتبال آذربایجان کار می‌کنم. چگونه می‌توانم کاری انجام دهم که به دور از پهلوانی باشد؟! هدف ما شکست پرسپولیس در بازی فرداست و اگر به جای این تیم استقلال هم مقابل ما قرار می‌گرفت با همین هدف بازی می‌کردیم.

کمالوند با انتقاد از داوری‌های لیگ برتر اظهار داشت: هفته گذشته بخشی‌زاده با داوری که در دیدار مقابل سپاهان داشت 700 میلیون تومان به کادر فنی و بازیکنان تیم ما لطمه وارد کرد، چون قرارداد تیم ما به گونه‌ای است که هر رتبه بالاتر از رده هشتم باشیم هفت درصد به قراردادها افزوده و هر رتبه که ضعیف‌تر باشیم هفت درصد از قراردادها کاسته می‌شود. پیش از 12 امتیاز ما را داوران از ما گرفتند و من به‌عنوان مربی گسترش فولاد از حقم نمی‌گذرم.

وی خطاب به هواداران فوتبال آذربایجان گفت: هر هواداری که دلش برای فوتبال آذربایجان می‌تپد باید فردا با حضور در استادیوم یادگار امام (ره) تبریز این موضوع را ثابت کند و شرایطی ایجاد نشود که ما حس کنیم در ورزشگاه آزادی با پرسپولیس بازی می‌کنیم. قول می‌دهیم در صورتی که آنها به ورزشگاه بیایند تا آخرین نفس برای سربلندی فوتبال آذربایجان تلاش کنیم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد با اشاره به دلایل انتقال دیدار فردا به ورزشگاه یادگار امام (ره) تأکید کرد: از ابتدای سال‌جاری ما نامه‌نگاری‌های لازم را با ارگان‌های مربوطه انجام دادیم تا مقابل پرسپولیس در استادیوم اختصاصی خود بازی کنیم و توانستیم با تلاش‌هایی که در باشگاه صورت گرفت موافقت تمامی ارگان‌های ذی‌ربط را در استان کسب کنیم ولی بعد از بازی استقلال اهواز و پرسپولیس جلسه‌ای در وزارت کشور برگزار شد که طی آن تصمیم‌گیری شد که دیدارهایی را که در تعیین قهرمان و تیم‌های سقوط‌کننده تأثیرگذار است در استادیوم‌های اصلی شهرها برگزار کنند و این مسئله باعث شد ما نتوانیم در استادیوم اختصاصی خودمان میزبان پرسپولیس باشیم. با این وجود با احتساب دیدارهای خانگی ما بالاتر از پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و دیگر تیم‌ها قهرمان لیگ برتر هستیم.

کمالوند در پایان گفت: فضای فوتبالی ما اصلاً جالب نیست. هواداران سرخابی در صفحه اینستاگرام ما شروع به فحاشی علیه یکدیگر کردند و پرسپولیسی‌ها فحاشی می‌کنند. پرسپولیسی‌ها می‌گویند که اگر در بازی فردا نتیجه بگیریم شرف نداری و استقلال خلاف این موضوع را می‌گویند که با هر نتیجه‌ای در بازی فردا به من اهانت شده است و این اصلاً نیست.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *