خانه / خبرهای فوتبال خارجی / انریکه: باید در ۲ بازی پایانی‌مان هوشیار باشیم
enrique 15

انریکه: باید در ۲ بازی پایانی‌مان هوشیار باشیم

انریکه: باید در ۲ بازی پایانی‌مان هوشیار باشیم

سرمربی بارسا به شاگردانش هشدار داد که در دو بازی پایانی خود در لالیگا هوشیار باشند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیس انریکه که شاگردانش فردا شب (یکشنبه) در هفته سی‌و‌هفتم لالیگای اسپانیا در ورزشگاه نیوکمپ و در دربی کاتالونیا پذیرای اسپانیول هستند، با حضور در کنفرانس خبری گفت: در حال حاضر تنها بازی فردا مقابل اسپانیول برایم مهم است. این را می‌دانیم که اگر این دیدار فردای خود را با برد پشت‌سر بگذاریم، قهرمانی‌مان تقریباً مسجل می‌شود. این هدفی است که در بازی فردا به دنبالش خواهیم بود.

سرمربی آبی‌و‌اناری‌ها در خصوص مهاجم اروگوئه‌ای تیمش که در حال حاضر بهترین گلزن لالیگاست و به احتمال زیاد عنوان بهترین گلزن این فصل نیز از آن وی خواهد شد، اظهار داشت: لوئیز سوارز روی اهداف تیمی تمرکز کرده و این به خود او هم کمک خواهد کرد تا به عناوین انفرادی برسد.

انریکه 45 ساله در مورد دربی کاتالونیا عنوان کرد: دربی‌ها همیشه خاص و منحصر به فرد هستند. به هر حال دو بازی تا پایان لیگ در فصل جاری باقی مانده و باید هوشیار باشیم.

در حال حاضر آبی‌و‌اناری‌پوشان کاتالونیا با 85 امتیاز صدرنشین لالیگا هستند، اتلتیکومادرید با همین امتیاز و تنها به خاطر نتایج ضعیف‌تر در بازی‌های رودررو در مکان دوم جای دارد و رئال‌مادرید 84 امتیازی هم سوم است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *