خانه / خبرهای فوتبال خارجی / مانچینی: بهترین اینتر ۵ فصل اخیر را به نمایش گذاشتیم

مانچینی: بهترین اینتر ۵ فصل اخیر را به نمایش گذاشتیم

مانچینی: بهترین اینتر ۵ فصل اخیر را به نمایش گذاشتیم

سرمربی مشهور ایتالیایی از عملکرد کلی تیمش در فصل جاری سری A رضایت دارد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، روبرتو مانچینی پس از برتری 2 بریک تیمش مقابل امپولی در آخرین بازی خانگی فصل از عملکرد کلی نرآتزوری ابراز رضایت کرد.

مانچو درباره وضعیت کلی آبی و مشکی‌ها گفت: به طور کلی بهترین فصل در 5 سال اخیر را پشت سر گذاشتیم و من از وضعیت تیم رضایت دارم.بازی با بولونیا دشوار بود چون پس از تعوبض یووتیچ، ایکاردی هم مصدوم شد و در خط حمله دست خالی ماندیم.در نیمه دوم 3-4-3 بازی کردیم اما عملا به امپولی اجازه دادیم به خط دفاع ما فشار بیاورد.پیش‌بینی شرایط بازی، اهمیت زیادی دارد و امتیاز ویژه‌ای است. ما 4، 5 موقعیت خوب داشتیم و استفاده‌ای نکردیم.

او درباره رتبه تثبیت شده چهارمی حرف‌های جالبی زد: اگر بهتر از این بازی می‌کردیم، الان در رتبه‌ای بالاتر بودیم. رتبه فعلی، شایسته تیم ماست.در ایتالیا، معمولا همه از هر موضوعی انتقاد می‌کنند و وجوه منفی را می‌بینند اما چه خوب است که مسائل مثبت را هم در نظر بگیریم.قصد اصلاح و بهبود شرایط تیم را دارم اما ادعا می‌کنم این اینتر، بهترین تیم 5 سال اخیر باشگاه محسوب می‌شود.

مانچو درپاسخ به سوالی درباره احتمال قرار گرفتن اینتر در کورس مدعیان قهرمانی در فصل آینده سری A گفت: اگر یوونتوس شرایط فعلی را حفظ کند، بعید به نظر می‌رسد تیمی توانایی رقابت با آن‌ها را داشته باشد. البته فوتبال قوی‌تر و غیرقابل پیش‌بینی‌تر شده و قهرمان لسترسیتی در لیگ‌برتر انگلیس نشان داد امکان وقوع هر اتفاقی وجود دارد.در مجموع فصل خوبی داشتیم و البته اشتباهات وضعف‌هایی هم درتیم وجود داشت؛ همان‌طور که تیم طلایی سال‌های 2006 تا 2010 هم خالی از اشکال نبود.یک تیم خوب، خلق‌الساعه به وجود نمی‌آید. باید صبور باشید و در تمامی فاکتورها پیشرفت کنید.

سرمربی اینتر با این اظهارات از آینده بازیکنانش ابراز بی‌اطلاعی کرد: آینده قابل پیش‌بینی نیست. فعلا بازیکنانم را در اختیار دارم و خودم اینجا مربی هستم.بسیار خوب است که یک بازیکن سودای بازی در لیگ‌قهرمانان را داشته باشد اما اینتر هم عقب نیفتاده و در آرامش برای بهتر شدن می‌جنگد.همیشه در بازی مقابل تیم‌های بالای دستمان یکنواخت و در یک سطح خاص ظاهر شدیم که این موضوع در جای خود اهمیت بسیاری دارد. احساس می‌کنم در رقابت با تیم‌های کوچک انسجام لازم را از دست دادیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *