خانه / خبرهای فوتبال خارجی / واردی: شاید برای داشتن چنین فصل فوق‌العاده‌ای جادو شده‌ام!

واردی: شاید برای داشتن چنین فصل فوق‌العاده‌ای جادو شده‌ام!

واردی: شاید برای داشتن چنین فصل فوق‌العاده‌ای جادو شده‌ام!

مهاجم قهرمان جدید لیگ برتر انگلیس می‌گوید ممکن است فرد یا افرادی او را جادو کرده باشند تا به یادماندنی‌ترین و بهترین فصل از دوران بازیگری‌اش را در کنار روبا‌ها تجربه کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، برای جیمی واردی باور قهرمانی لسترسیتی در لیگ برتر انگلیس، جایی که قدرت‌های ثروتمند و  بزرگی مانند چلسی، منچسترسیتی، منچستریونایتد، آرسنال و لیورپول حضور دارند سخت است، تا جایی که او احتمال جادو شدنش برای داشتن چنین افتخار باورنکردنی را رد نمی‌کند.

واردی به شبکه اسکای اسپورتس گفت: فکر می‌کنم که کسی مرا جادو کرده است تا چنین فصلی داشته باشم. همه دارند با تمام توان‌شان کار می‌کنند و اگر یکی از ما هم یک بازی بدی انجام دهد، می‌داند که پشت سرش کسانی هستند که کم‌کاری و اشتباهات  او را جبران کنند و به این ترتیب می‌تواند به کارش ادامه دهد. رسیدن من به جایی که امروز هستم، نتیجه یک فرآیند بسیار طولانی و سخت بوده است، اما من این کار را بدون دوستانم و تیمی که حامی‌ام باشد، نمی‌توانستم انجام دهم پس من به همه آنها این قهرمانی را تبریک می‌گویم.

برترین گلزن این فصل روباه‌ها افزود: خیلی بهتر می‌شد که من پنالتی‌ام را در بازی برابر اورتون از دست نمی‌دادم. با این حال هنوز هم احساسی که همه ما داریم، باورنکردنی است. من نمی‌توانم این احساس را در قالب کلمات توصیف کنم. فقط می‌‌توانم بگویم که اگر کمک هم‌تیمی‌هایم نبود نمی‌توانستم این گل‌ها را بزنم. شما بدون داشتن پایه و زیرساخت به هیچ جایی نمی‌رسید. ما به محض اینکه تمرینات‌مان تمام می‌شود برای هم مانند برادر هستیم و همیشه با هم در تماسیم. پس از بازی تاتنهام و چلسی، پلیس خیابان منتهی به خانه مرا مسدود کرد. هزاران هوادار می‌خواستند به سمت خانه من بیایند تا در کنار هم جشن قهرمانی بگیریم. این هفته کلاً برای ما هفته‌ای باورنکردنی بوده است و به همین دلیل ادامه دادن آن با یک پیروزی دیگر فوق‌العاده بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *